Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint egy hete nem keres, szerintetek/mi a véleményetek fog-e még jelentkezni? (Előfordult már ilyen, de maximum egy hét után mindig jelentkezett) Többször össze szólalkoztunk már, de egy héten belül mindig jelentkezett.

Figyelt kérdés
A lényeg: kis dolgon összevesztünk. Majd a fejéhez vágtam egy olyat, amit talán nem kellett volna, de lényegében ő is hasonló dologgal bántott meg, csak ő nem szándékosan (egy exéről mesélt, konkrétan az egyik szexuális együttlétükből egy részletet) Én azzal vágtam vissza később sms-ben, hogy rosszul esett, bunkóság pont a mostani barátnőjének elmesélni egy ilyen szituációt -mesélje a haverjainak, de ne nekem- szóval vissza vágtam, egy ultra gáz dolggal akkor, hogy az exével is előfordult-e az ami Velem? (Az fordult elő nem is egyszer az utóbbi időben, hogy aktus közben lekókadt neki. Egyszer-kétszer elő is fordult, hogy abba is hagytuk emiatt a szexet. Volt olyan is, hogy alig tudott elélvezni. De többségében annyi, hogy közben lelankadt, majd újra vissza állt.) Amúgy a pasim 40éves lesz, és nagyon sok a gondja. Ő erre azt reagálta vissza, hogy milyen undorító dolgot írtam, csalódott bennem. (amúgy Ő nagy nőcsábász) Írtam, hogy ő nem csalódhat, mert az enyém csak egy reakció volt már az Övére. És ő bántott meg engem azzal, hogy pont az ágyban, amikor egymás mellett feküdtünk, jött ez szóba. Mire azt írta csak vissza, hogy oké. Semmi mást. Majd másnap írtam neki egyet, hogy elég gerinctelen módját választotta a dolgok lezárásának, és hogy tapintatlan volt. (Abból gondoltam, hogy azt írta csalódott bennem, meg talán az, hogy annyit reagált utoljára, hogy oké.) Mire vissza írta, hogy bocsánat, és hogy nem zár le semmit. Vagyis-gondolom-nem akarja velem megszakítani a kapcsolatot. De mégsem keres, már egy héten belül kellett volna jelentkeznie szerintem, ha akart volna. Szerintetek? Nagyon megbánthattam ezzel a témával? Vagy a pasik azért ezen átlépnek, de nem felejtenek? (különben nem járunk, amolyan szex kapcsolat, de annál több, de nem "rendesen" vagyunk kapcsolatban)

2015. febr. 16. 20:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy ha ő már lezárta-mivel nem keres-akkor mért nem csak annyit írt utoljára, hogy bocsánat és pont!? Miért írta akkor még, hogy ő nem akarja lezárni. (Én ezt már nagyon úgy veszem, hogy lezárta.)
2015. febr. 16. 21:28
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem felejtettel le semmi mast? 😆
2015. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!