Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelenség beszélgetni/szót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelenség beszélgetni/szót érteni a barátnőmmel, ha ideges vagy csak simán rossz kedve van. Úgy érzem tönkre teszi a kapcsolatunkat. Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem őt, tényleg egy tündér amikor nincs rossz kedve. De egyszerűen túl sok mindenen felhúzza magát, sokszor olyanokon is amik egyáltalán nem számítanak.

És ha ideges, akkor mindenbe beleszól, sérteget és mindenen tovább sértődik. Olyanokat is mond, amiről nem tudom eldönteni, h most csak mérgében vagy őszinteségből mondja.

Én szeretem őt, ő is engem, sokszor bocsánatot is kér ezekért és állítólag nem tud változtatni magán. De nekem egyre rosszabb minden egyes ilyen egyoldalú vita.


Én tényleg türelmes vagyok és próbálom nyugtatgatni meg ilyesmik, törődik is vele. De azon veszem észre magam mostanában, h egyre gyorsabban felhúzom magam én is... mintha kezdene elfogyni a türelmem.


Akinek volt hasonló vagy csak szimpla jó tanácsokat írjatok légyszi :D

Én csak egy hülye szerelmes vagyok és szeretnék boldog lenni vele


2015. febr. 17. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Jól pofon kell vágni ilyenkor:XDDD


Nem ezt nehogy komolyan vedd!

Nekem is volt ilyen barátnőm, baromira szerettem, de idővel tönkre tett idegileg, amúgy vége is lett, mert ezt nem igen lehet évekig elviselni.

Változni meg tényleg nem fog, legalább is nem sok reményt látok rá.

2015. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő is mondta már, h lehet csak egy atyai pofon kéne már neki tőlem :D De én úgyse tudnám megütni :D


Idegileg azért erősnek tartom magam. Nem tudom jól teszem-e, de amíg nem látom rajta, h tényleg nincs szüksége rám nem boldog velem, vagy én nem érzem elég szarul már magam, addig nem akarok szakítani vele :D


Régóta ismerem őt, azért egy kicsi vágy bennem volt, h majd én boldoggá fogom őt tenni és talán megváltoztatom...

2015. febr. 17. 00:16
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Beszélni kell vele, ha kell többször fel kell hozni a témát, tudatni vele, hogy ez így lehet a kapcsolat rovására fog menni. Ha nem próbál változtatni rajta, majd az idő eldönti mi lesz a sorsotok. Ezzel mást nem nagyon lehet kezdeni sajnos.
2015. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is kell vele szakítani, hátha neked több szerencséd lesz, és megváltozik.

Nálam is mondta a pofont, tényleg vicces, akkor tényleg hasonlítanak.

Bár én sem ütnék meg nőt soha, mikor úgy felhúzott már akkor inkább falhoz vágtam valamit, telefont, kulcsot.....stb

Remélem szerencséd lesz és megváltozik idővel.

2015. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 2.5 évig voltam ilyen kapcsolatban, teljesen megvàltoztatott engem az exem, bàrmi aprósàgon tudott egész nap haragudni, vígasztalhatatlanul. Totàl belefásultam, semminek sem tudtam örülni az életben. Mikor bevàgja a durcit, akkor fogd magad aztàn menj el otthonról, majd észreveszi magàt.

21/F

2015. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ilyen szempontból épp ellentétek vagyunk vele: én az örökoptimista, aki fél napig vigyorog, ha épp nincs semmi baj, ő pedig az örök pesszimista.


Volt már rá példa, h ott hagytam. Inkább futok egyet a Duna mellett és kellemesen elfáradok, minthogy ott ordibáljak vele... szerencse vagy nem, de még nem fordult elő ez nagyon


Befásulni nem akarok én se, de feladni se olyan könnyen.


Egyébként köszönöm a válaszokat :)

2015. febr. 17. 00:28
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
Sajnos hiba úgy belemenni úgy egy kapcsolatba, hogy "majd én megváltoztatom". De ha már benne vagy, jó példával pl szolgálhatsz neki. Ereszd el a füled mellett a sértéseit, tudatosítsd magadban hogy nem gondolja komolyan. Vezess be valamilyen kedves rituálét amivel tudod figyelmeztetni őt, hogy most feleslegesen hisztizik, pl homlokon puszilod mindig. De ha nem hagyja abba, tényleg hagyd faképnél, amíg lenyugszik.
2015. febr. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!