Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti csinálnátok ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csinálnátok ilyet egy olyan fiúval akire csak barátként tekintetek és többet el sem tudnátok képzelni vele? Érezhet irántam a barátságtól többet is?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel rengeteget skpyeolok. Minden egyes nap, általánban napi 4 órától sose kevesebbet, de van, hogy 8 óra felé megyünk (12 a napi rekord eddig).


Így az lenne a kérdésem főként lányokhoz, hogy ha lenne egy nagyon-nagyon jó fiú barátotok, akivel személyesen nem tudtok találkozni, akkor skypeolnátok-e vele úgy ennyit, hogy nem tudnátok vele többet elképzelni a barátságon kívül?


2015. febr. 17. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De ráértek. :D
2015. febr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

De ennyi beszélgetésből szerintem már tudnod kéne, vagy látnod rajta, hogy érez-e többet, az arckifejezések, a hangsúly sokat el tud árulni, nem beszélve egy-két szóról. Ha mégsem, hozz fel neki egy témát, amiből kiderül, vagy dicsérd, bókolj neki és akkor kapsz reakciókat. De csak finoman, ha csak barátilag néz rád ne rontsd el vele, mert gondolom nem akarod elrontani.

2015. febr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Mostanában én is sokat Skypeoltam egy csajjal, sajnos jelenleg mosoly szünet van:(


F

2015. febr. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, belém szerelmes volt egy lány, sokat szkájpoltunk, folyton szomorú volt, de nem tudtam miért, mindig faggattam de nem mondtam el, később kiderül azért mert nekem barátnőm volt akkor.

Szóval meg van minden esélye :)

2015. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!