Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy nős emberrel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy nős emberrel. Szeretjük egymást, ennek ellenére többször akartam szakítani vele, elküldtem. De nem bír elhagyni, de dönteni is képtelen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondtam, akkor keressen legközelebb, ha eldöntötte mit akar. Ennek ellenére jött de dönteni továbbra is képtelen. Voltak nagy kiborulások mindkét részről. Én meg úgy döntöttem, ezentúl nem alkalmazkodom, ráírok amikor akarok, aztán vagy lebukik vagy nem. És akkor mindenképp történik valami.
2015. febr. 17. 04:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Már az első együttlétetek alkalmával döntött... hogy szeretőt tart.
2015. febr. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Úgy látszik, ha a helyzetet nem is, de téged szívesen döntögetett.
2015. febr. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Neki csak egy friss csibehús vagy, mivel otthon már megúnta. Miért ne használna ki ilyen naiv pipit?
2015. febr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Ugye nem gondolod komolyan,hogy egy r ibiért eldobja a családját?!
2015. febr. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod, hogy nős, akkor döntsd el te, hogy akarsz-e másodhegedűs lenni. nem valószínű, hogy dobja miattad a családját, csak jól érzi magát veled. ilyen kapcsolat számtalan vaqn az országban. a fiatal lányoknak még be is jön, hogy egy tapasztalt férfivel lehetnek, nem a még kezdő tini fiúkkal kell bajlódniuk.
2015. febr. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Igen, történik valami. Majd közli veled hogy vége, erre te meg megígéred, h többet ilyet nem csinálsz, csak tudjatok együtt lenni. Ha már így szeretitek egymást...

Nem rossz érzés egy nőnek, ha ennyire nincs önbecsülése?

Rengeteg időt pazarolsz el.

2015. febr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Beleavatkoztál egy házasságba, eleve "big karma", és még neked kell egy nő haragja is, hát, gratulálok!
2015. febr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha neked igy jó akkor mi a baj? Miért hisztizel?
2015. febr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

:-)

" Mondtam, akkor keressen legközelebb, ha eldöntötte mit akar"

Akkor keres, amikor kefélni akar, hisz így is, így is szétteszed a lábad!

Neki ez így jó, ő már döntött!

Te miért nem tudsz dönteni, hogy jó-e így neked?

2015. febr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kerdezo Te is hazassagban elsz?
2015. febr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!