Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sos! Szerintetek mit tegyek? 26/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Szerintetek mit tegyek? 26/F

Figyelt kérdés
kezdjük ott hogy 26 éves vagyok. van/volt egy haverom. ő 25. elválaszthatatlanok voltunk mostanáig. együtt nőttünk fel. az egészet kezdjük avval hogy rajtam kívűl van egy hugom. ő 15 most. ugye nyáron van a szülinapja. ami nagy felhajtás kisér minden évbe. szüleim odáig vannak Barbiért. érthető. késői gyerek. ő a szeme fényük. és minden évbe bulit csinálnak neki. idén is az volt. nos gondoltam én is lazulok a bulián picit. mivel nem egy korosztály vagyunk. haverjaival nem jutunk közös nevezőre. elhívtam a haverom gondoltam lazulunk kicsit. pijálás ez az amaz. de hiba volt elhívnom.. elkezdődött a buli. mi ketten férre vonultunk. beszélgettünk ökörködtünk. egyszer csak oda jött a hugom. elkezdett haverommal dumcsizni. aztán hugom kérdezte nem e táncolnak. elvonultak. mondom jolvan legalább elvannak. nem gondoltam semmi rosszra. de egész este szét se lehetett választani őket. gondoltam lefekszek elvannak. másnap mondta hugom hogy jó fej a spanom. mondtam neki igen az. aztán mondta hogy aznap taliznak. hát... jó... teltek multak a hetek... nem volt olyan nap hogy ne taliztak volna. ha átjött haver. akkor is hugomhoz.. kezdett fura lenni az egész... kérdeztem spant mi ez az egész. azt mondta csak dumcsizgatnak.. eltelt egy kis idő.. aztán hugom eggyik nap haza jött. mondta hogy valamit meg kell beszélnünk. nem tudtam mit.. és csak mondta mondta. végén kinyögte hogy a spanom és ő járnal. mondom mi? elborult az agyam. azt mondta hugom hogy nem büncselekmény. szeretik egymást. végem volt.. szaladtam apuékhoz.. elmondtam nekik mindent. lényeg az hogy eltiltották egymástól őket. de mind hiába.. ugyan úgy találkoztak. én persze beszéltem 'haverral'. elmondtam neki ha nem hadja a hugomat, megjárja. persze semmi. a lényeg hogy a végén megengedték a szüleim. mert ha tiltják annál rosszabb. de kérdem én normális ez? NEM! én persze mindent megteszek hogy ez ellen tegyek. multkor mikor haza értem. a nappaliba ült hugom ujdon sűlt barátjával. ott smároltak. olyan ideges lettem hogy legszivesen addig ütöttem volna havert amíg mozog.. hugom kislány még. nem normálisak.. és nem tudok mit tenni. az a baj hogy ismerem és arra megy hogy megdugja.. bele se merek gondolni. undorító. nem azt mondom hogy ne legyen barátja hugomnak. legyen. mert természetes. de vele egykorú.. ne egy felnött érett férfi.. egy pedofil.. én nem fogom hagyni hogy kihasználja hugomat.. kicsi még. nem érett ilyen dologhoz. és nem egy 25 éves emberhez! csak én vagyok épp ésszel? egész család megőrűlt! mit tehetnék ez ellen? nem birom ellnézni hogy csokolgatja, fogdossa a hugomat. közbe vigyorog rám.. legszivesebben elásnám. de nem bántom. több eszem van. de megőrülök. a hugom kicsi hiszékeny kislány.. és vonzó. de ezt nem hagyom.. mit tudok mit csinálni bele betegedek. ha bele gondolok elkap az undor..
2015. febr. 17. 09:15
 1/3 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hagyd o"ket beken,neked csak annyi a problemad,hogy a haverod nem hozzad jar haneem a hugodhoz.A masik miert nem tudsz orulni annak hogy a hugod boldog?Inkabb egy ismnero"ssel legyen,mint egy idegennel,es ismeritek o"t.A szex pedig Minden tini alma,es jobb hogyha van tapasztalata.Mindegy hogy meddig tart a hugod boldog,es ez a legfoontosabb.
2015. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a hugom 15, haver 25.... ez nem kicsit gaz.. pedofilsag..
2015. febr. 17. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem sem sportszerű az, hogy 25 éves fiatal férfi 15 éves kiscsajjal jár, de ez jogilag teljesen rendben van.


Jogosan szúrja a szemed, egszer annyit tehetsz, hogy húgodnak elmondod hogy haverod könnyű trófeákra hajt, azért rá, mert 15 éves kiscsaj előtt könnyű menőnek lennie, a korosztályába tartozó csajok viszont kiröhögik csak, amikor nekik próbálja előadni magát.


Havernak meg mondhatod, hogy ha tudomásodra jut, hogy húgodat megfekteti 16 éves kora előtt, akkor számíthat "számonkérésre".

2015. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!