Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Megőrülök, úgy hiányzik, de teljes mértékben megszakította velem a kapcsolatot. Ha írok neki, semmi mást nem képes hajtogatni, hogy "nekem te nem létezel többé - még egy üzenet, és töröllek az ismerőseim közül".


Mindemellett tudom (és tényleg!), hogy én is hiányzom neki. Olyan vagyok számára, mint dohányosnak a cigaretta, aki éppen le akar róla szokni, csak most egy kicsit nagyobb volt az elhatározás.


Ráadásul nem fiúként szeretném őt visszakapni, hanem csak barátként. Nem bízik bennem.


2015. febr. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon elcsesztél valamit. Ha ilyen szöveget ír neked, akkor jó sok időt kell neki hagyni, mert már esélyed sem lesz megkeresni sem.
2015. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért csinálja ezt? csináltál valamit?
2015. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amit tettem, inkább csak egy amolyan utolsó csepp volt a pohárban. Szóra sem érdemes dolog.


Legjobb barátok voltunk 2 éven keresztül, minden nap beszélgettünk. Imádott engem, de nem volt belém szerelmes. Az aszimmetrikus viszonyból volt elege.

2015. febr. 17. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit tettem, inkább csak egy amolyan utolsó csepp volt a pohárban."

megcsaltad?.

2015. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, soha nem is jártunk. :D Elkezdte szívni a vérét egy plázacica, aki 8 éve kapcsolatban van. Írtam a csajnak, hogy tessék szépen róla leszakadni.
2015. febr. 17. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy mentálisan 100%. Az ok, hogy féltékeny vagy, de azért nem kellett volna írnod a csajnak.
2015. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!