Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem torodik mar velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem torodik mar velem? Es hogy birjam ki hogy ne keressem hanem megvarjam hogy o keressen? Csak kihasznal?

Figyelt kérdés
Osszejottem egy sraccal ,es nagyon kedves aranyos, mindig torodott velem, es 8.an atmentem hozza, es nem fekudtunk le, mondta is hogy tudja hogy ez az elso lesz , es hogy ez fontos nekem, es hogy nem is varta el tolem egybol...es miota eljottem azota alig akar velem beszelni, nem is talalkoztunk azota, es azt mondja nincs semmi baja csak nincs kedve senkivel beszelgetni..akkor megis mi baja van, ? Mert ez kifogas, csak nem ertem miert nem mondja el mi van, en semmi rosszat nem tettem
2015. febr. 17. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem ne foglalkozz vele.


Keress es talalj masg

2015. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet valami lelki problémája van, de ezt mi nem tudjuk neked megállapítani. Tartsd tiszteletbe azt, hogy nem mondja el, ne kérdezősködj utána. Írj rá, dumáljatok, mondd neki, hogy elmész kicsit, délután leszel, ha van kedve írjon rád és ennyi, majd keres.
2015. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!