Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefogytam, jó csaj lettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogytam, jó csaj lettem, belém szeretett? Ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Amíg nem adtam magamra és volt rajtam felesleg nem akart tőlem mást, csak szexet, aztán még azt sem, mert túlságosan nyomultam, bután viselkedtem, kúsztam utána. Azóta megváltoztam, kívül-belül más lettem tényleg más ember lett belőlem. Most nagyon érezteti, hogy szeret, mintha ő is más ember lenne. Ilyen létezik?
2015. febr. 17. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja.
2015. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen.
2015. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ez szerintem nem a külsőd (súlyod) miatt történt,hanem mert lett önbizalmad, és elfogadod magad, jól érzed magad a bőrödben. Más lett a kisugárzásod.
2015. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem a külsőség dominált korábban sem, hanem az taszította előtte, hogy futottál utána, nyomultál. Ha ezen a téren is megváltoztál, akkor lehet a külsőségeken kívül pont az fogta meg, hogy meg kell hogy hódítson téged, közelednie kell, és nem kínálod tálcán fel magad, hogy "hé, itt vagyok, tiéd vagyok". Sok pasi nem szereti ha nyomulnak rá, és kúsznak utána...
2015. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmagyározom a szitut. Éhes vagy kajálni akarsz. Elmész a henteshez de csak ronda husok vannak. De te nagyon éhes vagy ezért fanyalogva, de megveszed az egyiket. Ámbár,pár nap mulva elmész ugyanahoz a henteshez, és meglátsz egy gyönyörü hust, akkor már jó kedvel, finoman eszed meg. Ergo eddig nem jöttél be neki, de kurni azért akart arra jó voltál. Most meg mivel már jól nézel ki mást is akar.
2015. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A külsőd is és a belsőd is, de hidd el, a külső jobban lényeges sajna. Vagy szerencsére. Meg lehet már nemnyomulsz, nőiesedtél, önbizalmad lett, stb=) simán lehet am. Régen tetszett egy fiú, de akkor még kicsit csúnyácska voltam. Ducibb voltam én is, vastag szemöldök, göndör haj, stb :D Mostmár szeretne járni, akkor nem akart :D

19L

2015. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze,mert a kisugárzásod is jobban tetszik !
2015. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!