Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még szűz. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még szűz. Hogy hozzam fel a szex témát?

Figyelt kérdés

Petting már van egy ideje, ő még azt sem csinálta előttem senkivel. Én viszont szívesen szeretkeznék is vele lassacskán... Beszéljek vele erről, vagy menjek csak el nődokihoz feliratni fogamzásgátló tablettát, mert az még úgyis egy hónap mire hat... ? Kíváncsi vagyok, ő hogy áll a szex témához, akarja-e már egyáltalán, stb. De ezt mégis hogy hozzam szóba? Vagy várjam meg, amíg ő felhozza? Végülis ráérünk...

22/L


2015. febr. 17. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Óvatosan, kedvesen, toleránsan, intimen, őszintén, barátságosan.


Ha jól hozod fel semmi baj nem lesz.

2015. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb, mikor már majdnem elélvezne, hagyd abba, és kérdezz rá, hogy nincs-e kedve egy óvszernyivel jobban felöltözni. Legfeljebb még kiderül, hogy nem, aztán befejezitek úgy. De végül is mitől félne? A fogamzásgátló még lehet korai. Vagy már most biztos vagy abban, hogy olyan tartós kapcsolat lesz?
2015. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy ne akarná? Amikor még nem voltatok együtt már akkor is akarta csak sztem nem meri kezdeményezni. Nem kell erről beszélni, csak kezdj el egy megfelelő alkalomnál finoman rámászni.
2015. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!