Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nem tudok dönteni

Figyelt kérdés

Szóval... patthelyzet döntésképtelen vagyok. Adott két fiú.


Az egyik a volt barátom: mindenben tökéletes (bármit lemond értem önként - sose kértem - , mindig velem akar lenni, elsőszóra megcsinál mindent amit kérek, bókokkal halmoz el, tökéletes vele a szex, nagyon jól megértjük egymást állandóan beszélgetünk, teljesen talán életemben először nyíltam ki ennyire valakinek mindent tud rólam, bármit csinálunk én jólrézem magam vele. Tehát minden happy lenne halálosan szerelmes vagyok belé, DE egy dologban elviselhetetlen, nagyon féltékeny még a barátnőimre is, de kiakadni akkor szokott ha pl beszélek egy fiúval (akár osztálytárs- egyetemre járok), semmi különöset el is olvassa mindig de nagyon kiszokott akadni többször volt olyan is hogy megütött ( 2 éve vagyunk együtt), nem tud megváltozni, próbálta magában tartani de akkor is láttam hogy nagyonszenved és alig tudja tartani hogy szóljon... ebből adódóan sok veszekedésünk volt nagyon (1-2 órásak, több napra sosem vesztünk össze ..)


A másik... nem vagyok belé szerelmes, jól megértjük egymást egy hangos szava nincs és tudom hogy vele zökkenőmentes lenne a kapcsolat de szerelmes sose lennék.


Több hosszabb (2-3 éves) kapcsolatom is volt már, egyik után sem szenvedtem annyit (max 1 hétig voltam szomorú) mint a vlt barátom utána - vele 3 hónapja szakítottunk de nagyon szenvedek és ő újra szeretné kezdeni... nemtudom mit csináljak..


2015. febr. 17. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
miért lett vége az előzővel?
2015. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz úgy szerelmes, hogy a párod folyton féltékeny? Nem csak túl kényelmes neked az a kapcsolat, és elhiteted magaddal, hogy őszintén szereted még?


Mindegy, az biztos, hogy a második srácon nem is érdemes elgondolkodnod, a kérdés csak az, hogy egyáltalán a mostani barátod mellett szeretnél-e maradni. Csak azért, mert mindent megkapsz tőle és kényeztet, még nem jelenti azt, hogy jó társ. Egy rossz partnernél meg a semmi is jobb. Nem kell neked két fiú közül választanod, mikor találhatnál egy jobb harmadikat is.

2015. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mostani=volt
2015. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a hímnemű lény aki megüt, az nem pasi/férfi! Őutána ne fájjon a szíved! Felejtsd el.
2015. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"többször volt olyan is hogy megütött"

Te eszednél vagy? Hogy vagy képes olyan férfival lenni aki ver??? Az ilyen nem férfi!Lehet hogy nagyon szereted oda vagy érte hasonlok de ez nem egy egéséges kapcsolat normális kapcsolatba nem bántjuk a másikat!Ne azon gondolkodj hogy kit választasz ha nem azon hogy hagyod ott ezt a férfit!

2015. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsőhöz nem mennék vissza, mivel megütött.


A másodiknak elmondanám, hogy nem érzek szerelmet. Ha ő sem és belefér nektek akkor egy jó barátság, esetleg szeretői kapcsolat még lehet belőle.

2015. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elso miert van meg kepben?


A masik sraccal meg adj idot magadnak. Bar en szerelem nelkul vele sem jonnek ossze.

2015. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gondold át,melyikkel jobb a szex!
2015. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az igazi beteg itt a kérdező, hogy gondolkodik egy verőlegényen :DDDD



Kérdező feldobtad a napom!!!


tapstapstaps!

2015. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!