Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni a volt barátnőmet? Már kb 8 hónapja, hogy szakítottunk, de még mindig szeretem, azóta volt már jó pár kapcsolatom, de semmi, nem tudtam elfelejteni őt. Most pedig találtam egy új lányt.

Figyelt kérdés

aki eddig a legszebb, kívül belül egy tökéletes lány. Szeret mindennél jobban, és gyönyörű, a lelke a szelleme, a teste, tökéletes, hűséges, nem beszélget fiúkkal, nem jár el bulizni stb...

De egyszerűen, még ezek ellenére sem tudom elfelejteni a volt barátnőmet, mert tisztán érzem, hogy még elképesztően szeretem.

Nagyon furcsa érzés, tölt el, mikor arra gondolok amikor ott lent voltam nála, valahogy egy negatív hang jelenik meg a fejemben, és a színes képek, hirtelen szürkévé vállnak, és halálfélelem tölt el, és sírógörcs kerülget.

Tudni kell, hogy én rontottam el a dolgokat vele, én voltam a hibás...lehet, hogy ezt nem tudom feldolgozni?


Volt már valaki ilyen helyzetben?

És mit tett?

Hogyan sikerült elfelejtenie?


22/F


2015. febr. 17. 15:16
1 2
 1/14 CptTomato ***** válasza:

Lassan 5 éve szakítottam az egyik exemmel, mégis néha még ma is gondolok rá...

Ez ellen nem tehetsz semmit, leszámítva hogy SOHA, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNY ALATT NEM EMLÍTED az aktuális partnerednek, és nem kezdesz hiú reményeket táplálni magadban, hogy hátha ő is ezt érzi.

Ezentúl csak annyit tudok mondani hogy hosszú távon meg lehet szokni.

2015. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De ennyire? Még olyan erősen élnek bennem a képek, a szemei csillogása, a hangja, a haja, az illata, a beszéde, ahogy artikulált, ahogy mozgott, az egész lénye, belém éget. :((((

És nem nagyon bírom. ez nagyon fájdalmas nekem, mert én nagyon jól el lennék egyedül, és az emlékekbe temetkezve, megrohadnék egyedül....az egyetlen baj az, hogy ez a mostani lány, nagyon belém szeretett és nem akarom megbántani.

De szó szerint vívódok és nem nagyon bírom már....ki vagyok éhezve a hangjára, a szemére...az illatára...a hiánya nem csökkent a 8 hónap alatt, hanem csak nőtt.

Ő lett volna az a lány akivel eltervezhettem volna az életemet. Összeköltözés, gyerek, család stb....

És nagyon fáj....úgy érzem, hogy ketté szakadt a lelkem, az egyik fele nála maradt, abban az időszakaszban amíg vele voltam, és maradt egy fél, ami csak is rágondol...minden percben.


Nem szeretnék itt lelkizni, de tényleg nagyon nehezen élem meg ezt.

2015. febr. 17. 15:32
 3/14 anonim ***** válasza:
És nem tudod vele sehogy se helyre hozni? Vagy próbáltad már?
2015. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Fél évig próbáltam. Nem ment. Letiltott minden honnan, nem beszél velem, teljesen megszakította velem a kapcsolatot. Én ez miatt végül alkoholista és drogfüggő lettem, nem bírtam feldolgozni ezt, hogy ő nincs többé nekem, nem érezhetem az illatát soha többé, nem láthatom a szemét, nem lehetek vele, nem lehetek mellette, nagyon mély szakaszba estem bele.

Már leálltam a cuccról, és az alkoholt is letettem, de iszonyúan üres vagyok, semmi nem tud megmosolyogtatni, vagy felvidítani.


Nem tudom mi történt, de legutóbb facen írtam neki, pár napja, egy másik fb-ről, és azt visszaküldte azt az üzenetet amit küldtem neki...csak smiley-k nélkül...aztán egyből letiltott.


Nagyon szeretem..és tudom, hogy én rontottam el...úgy érzem, ebbe belefogok betegedni. -.- :-(((

2015. febr. 17. 15:51
 5/14 A kérdező kommentje:
* 3-4 hónapig próbáltam kibékülni vele kb....utána kaptam rá a cuccra meg az alkoholra.
2015. febr. 17. 15:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor az elsőnek van igaza..ne kattogj rajta és idővel majd csak.. tudom ez nem segít most rajtad de más megoldás sajnos nincs
2015. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
franc..még az időérzékemet is elvesztettem... -.- tehát kb....6-7 hónapja mentünk szét...jézusom...arra se emlékszem, hogy mikor lett vége...én valami sokkot kaphattam akkor. :((((
2015. febr. 17. 16:01
 8/14 A kérdező kommentje:

hát......még ott van az öngyilkosság is...meg a 10 emeletes panelházak, amik megint, mint előtte biztonság érzetet adnak.

....bírom ameddig bírom.....remélem jövőre könnyebb lesz. :-(

2015. febr. 17. 16:02
 9/14 anonim válasza:
meddig voltatok együtt?
2015. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Külső segítségre van szükséged. Ha ennyire belelovallod magad egy már nem létező viszonyba, nem pedig a létezőbe, akkor nem csak magadat, hanem az aktuális partneredet is boldogtalanná fogod tenni.
2015. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!