Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Van jövője ennek a kapcsolatnak? 22/L

Figyelt kérdés
Első kapcsolatom, neki az első hosszú távú. 24 éves. Ma vagyunk 1 éve együtt, de 7 hónapja távkapcsolattá alakult, mert Ausztriába ment dolgozni. Őszintén szólva sohasem tudtam mit is érzek igazából iránta, szerelmes e vagyok vagy sem. A környezetemben azt mondják biztos valamennyire szeretem, mert akkor nem lennék még mindig mellette, de lehet szerelmes nem vagyok belé. Külsőleg nem az ideálom, de a belsőleg vannak benne értékek. Ő állítólag nagyon szeret, szerelmes. Furcsa a mi kapcsolatunk, mert az egész hirtelen történt. 2013-ban figyelt fel rám egy közös baráti társaságban és onnantól kezdtünk el facebookon beszélgetni, aztán pár hónap nyaggatása után felbátorodtam és találkoztunk(házibulin), ahol nem is beszélgettünk, hanem egyből ölelgetett, és végül elcsattant a csók is. Utána megmondtam neki h ez nekem így gyors volt, nem erre számítottam, de továbbra is írt állította, hogy szeret, velem akar lenni. Aztán pár hónap múlva továbblépett, de a lány nem akart vele találkozni. Ősszel ráírtam, mert hiányoztak a beszélgetések, minden, de mondta h most nem akar kapcsolatot. Onnantól én küzdöttem, majd kórházba kerültem ahol azt hittem mivel nem volt net majd így elfelejtem. De meglátogatott mondván, hogy a barátait alap h meglátogatja. A haverjának utána mondta is h úgy megölelt volna, csak anyukám ott volt. Aztán mikor hazakerültem újra elkezdtünk beszélgetni, találkozgattunk, hirtelen kiírta h kapcsolatban van, pedig nem mondtuk ki. Viszont ezzel a másik lánnyal ugyanúgy beszélgetett ilyenkor is és őt is szerette, amit eltitkolt. Később kiderült és azóta a bizalmam nem 100%. Ha ígér vmit már nem hiszem el neki, hogy teljesíteni is fogja. Ugyanakkor féltékeny vagyok, ha egy lány képeit nézi, vagy beszélget velük. Mivel távkapcsolatban élünk 2-3 hetente egy napra látjuk egymást, de én már párszor voltam egy heteket kinn nála. Hozzánk sosem jön el, mert unalmasnak találja a helyet ahol lakom. Nem beszélünk minden nap telefonon vagy facebookon. Ha igen akkor sincs téma köztünk, nem nevetünk viccelődünk egymással mint régen, mikor éjjel fél 2-ig is beszélgettünk. Az egy év alatt nagyon kevés közös programunk volt, de mostanában már alig megyünk el valahova. Ha meg akarom vele beszélni a problémákat olyan mintha nem venne komolyan, mert biztos benne h úgyse merem otthagyni. Mindig tereli ilyenkor a témát és csak annyi a válasz, hogy minden kapcsolatba vannak problémák nyugi. Első Karácsonyunkat, valentin napot és az egy éves évfordulót is külön töltöttük. Csak smst írtunk egymásnak valentin napkor én meg még névnapjára is írtam. Már nem is tudom, hogy utólag vegyek-e vmit neki egy évesre vagy névnapra.
2015. febr. 17. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kapcsolat, amolyan barátságnál több, de kapcsolatnál sokkal kevesebb viszony. Megéri ezt így fenntartani? Alig van találkozás, közös program, kölcsönös érdeklődés a másik iránt (nem beszéltek naponta.) Szerintem, a mai világban már simán megoldható, hogy valamiképp minden napbeszélj azzal, akit szeretsz (net). Kérdés, hogy szereti-e a másikat, ha kimaradnak napok érdeklődés nélkül.
2015. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan "nincs ló jó a szamár is" alapon működő kapcsolat.

Csak teljesen bekebelez téged és hosszú éveket pazarolhatsz majd el egy olyan kapcsolatra amiből nem lesz sosem olyan amit te szeretnél.


De persze vannak csodák, de én hagynám.

2015. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat.Nem is töri magát,mert látszólag te beéred ennyivel.Hagyd ott,hadd kerekedjenek el a szemei,aztán keress egy normálisat.
2015. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne unalmas egy kis falu se, ha azzal lehetnek, akit szeretek.
2015. febr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!