Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell csókolózni? Valakiii...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni? Valakiii segitseeen

Figyelt kérdés

Az van h még igazábol soem csókolóztam és jo lenne ha valaki elmagyarázná naggyábol mit kéne mer lehet h a jövőben sor kerül rá... És ha én akarom megcsókolni azt hogy csinaljam? Nem igazán merek nem nagyon tudom hogy kéne.. Valaki mondjon teknikát esetleg..

Normális válaszokat! Köszi

Több válszt iis



2015. febr. 17. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet erre írni pár dolgot, de felesleges. Ha ott leszel az illetővel szemben, pár perc alatt összehangolódtok és menni fog magától is.
2015. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Figyu nem linket kérek hanem valami választ/tippet vagy valami leirást h kb hogy. Hogy valamit azér konyitsak hozzá.. Értitek.. Ugyhogy légyszi segitsetek lehet h jön magátol de azzal nem jutotk előbbre ha csak ezt irjátok... Azér köszi
2015. febr. 17. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mot magyarázni..amùgy csaj vagy?
2015. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amugy :D
2015. febr. 17. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel ez lesz az első,csak annyit tudok mondani hogy kövesd a párod! Azért nem tudok így normális,használható választ adni,mert ez mindenkinél máshogy van! De akármilyen hihetetlen,ez tényleg magától fog jönni! :)
2015. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia :D

Mivel lany vay ezert ne te akarj kzdemenyezni egy csoknal velem is volt mar igy h vajon mitcsinaljak ha a fiut en akarnam megcsokolni. De megkerdeztem a fiu osztmtarsaimat es azt mondtak h naluk az nemjon be ha egy lany kezdemenyez. Lenyeg a lenyeg h szemkontaktus legyen elotte. Aztan amikor mar lassan a szatok is ossze er akkor csukd be a szemed es a nyelveddel simitsd vegig a felso ajkat aztan ha o is kinyitja a szajat akkor nyisd ki te is. Varhatoan at fogja dugni a nyelvet a szadba. Ekkor kezdd el simogatni a nyelveddel az o nyelvet. De ez ugy is jonni fog magatol:)

2015. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!