Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gondot okoz a párkapcsolatban az, ha a lány nem túl beszédes?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak válaszára volnék kíváncsi.

Kicsit hosszú lett,de nagyon fontosak lennének számomra a válaszok,kérlek csak normális véleményt írjatok,trollokra nem vagyok kíváncsi .


Mennyire fontos ez,kiábrándító,megunható esetleg épp ellenkezőleg?

A "nem túl beszédes"cím alatt nem azt értem, hogy nem lehet különböző témákról beszélgetni vele,hanem nem jár állandóan a szája, néha csak úgy hallgatna a másik mellkasán,némán ellenne és inkább átadja magát az érzésnek.Meggondolja kétszer mielőtt mond valamit,mert utálja ha kicsúszik valami kellemetlen,oda nem illő mondat,aztán a többiek azon szórakoznak.


Én ilyen lány lennék,és mostanában ahogy elkezdtem figyelni és analizálni a környezetemben levő legtöbb lányt, rájöttem mi van ha unalmas vagyok? Osztálytársaim közt van pár lány,akik állandóan beszélnek, akár hülyeség akár nem, valamin folyton csámcsognak,bepofáznak,akármiről van szó beleszólnak csak hogy mindenkivel kapcsolatba kerüljenek.Egyik pl a kiscicájáról beszélt fél órán át.

Én akárhogy is próbáltam nem tudok ilyen közvetlen lenni. Van pár barátom akikkel mindig van téma, velük nagyon jól elvagyok,de egy nagyobb társaságban ahol ilyen lányok vannak egyszerűen elveszettnek érzem magam,nem vagyok teljes,nem tudom magam adni.Így persze kis visszahúzódónak tűnök,aki nem nyilvánítja ki a véleményét.Ez persze nem így van,csak sokan nem is kíváncsiak rá a csendességem miatt.


Szóval az van,hogy a többiekhez viszonyítva nem beszélek sokat.A barátommal mindig próbálok felhozni valami témát,de sokszor van úgy,hogy inkább szívesen fekszem mellette és bámulom a csillagokat,fogom a kezét. Ilyen nagyobb és elvont témákat szoktunk boncolgatni,pl emberi kapcsolatok,érzések,pszichológia,csillagászat,mi miért és hogyan lett így,mi lesz a világgal,munkahelyekkel,jövőben stb.. ezek nagyon érdekelnek,és szeretek róluk beszélgetni, de pl semmiségek ritkán jutnak eszembe,hogy most arról dumáljunk valamit ha épp hallgatunk.

Ezek mellett sok mindent szeretek csinálni,szeretem a szépet,rajzolni és fényképezni,szeretek a természetben lenni, imádom a kutyám...de tény és való hogy nem vagyok nagy társasági ember,ahogy elnézem a kortársaimat nem igazán tudok velük azonosulni.


Ez mennyire baj egy párkapcsolatban?Az ilyet megunják hamar a fiúk/férfiak?Egyébként ez a 'csendesség'nem nyilvánul meg másban,szóval ettől függetlenül szeretek eljárni táncolni,ellazulni, akár buliba is menni tombolni,csak legyen velem valaki, ez persze nem ivászatot jelent, szexben sem vagyok prűd és az extrémebb helyzeteket is szeretem.


Mit gondoltok?17L


2015. febr. 17. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért lenne gond, mert én se nagyon beszélek. De az exem pl. rendkívül sokat beszélt/beszéltetett, és vannak nagy dumás srácok is, szóval valószínűleg te is meg fogod találni azt, aki mellett tudsz csacsogni.
2015. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az jó, ha nem fecseg fölöslegesen.
2015. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 opened paradise ***** válasza:

Amíg velem tud beszélni és szeret is,addig nem érdekelne.

És nem "kell" mindig beszélni.

2015. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, együttélésre tökéletes vagy így. Az én párom se szófosó, de szuper nő!
2015. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a te bajod, hogy gátlásos vagy, ezért is van az, hogy kétszer meggondolod, Mielőtt mondasz valamit, Nehogy aztán azért nézzenek hülyének. Én tökéletesen Ugyanilyen vagyok és ha közelebbi ismerőssel vagy haverral vagyok, akkor mindenről f*som a szót, de amúgy...annyira nem. :)

Egy kapcsolatban nekem is csak azért lenne probléma, mert én is ilyen vagyok. De ha bírnám a lányt kívül-belül, ez lenne a legkisebb probléma. :)

2015. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha van barátod akkor valószínűleg nem.
2015. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Ez ijesztően durva....az egész amit leírtál igaz rám... :O :D totál ilyen vagyok, csak én sajnos nem nagyon szeretem. Kicsit nyitottabban szeretnék kezdeni az egyetemen,de nem biztos, hogy sikerül, sok bátorság kell hozzá. Persze így is kedvelem magamat,mert a barátaim az a kevés,velük szuperül elvagyok. :)

Szerintem párkapcsolatban nem baj, sőt a fiúk ki is tudnak borulni attól ha egy lány nem bírja befogni..:D Engem is nagyon érdekelnek az élet kérdései, az emberek az egész világ. Ha ilyenekről tudsz beszélgetni a barátoddal, az tök jó. Én nem tudtam előző barátommal, mert őt pont nem az ilyen dolgok érdekelték, inkább gyakorlatias volt, meg kaja, pia, szex legyen és ennyi.. :/

A lényeg, hogy szerintem semmi gond nincs veled!:D


19/l

2015. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ilyen nőről álmodok! De most komolyan. Barátnőm egyfolytában beszél. Én is inkább csendes típus vagyok (nem vagyok visszahúzódó, csak nem szeretem a felesleges beszédet). Semmi baj nincs veled! Üdv 21f
2015. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fantasztikus lehet veled szerelemben élni. Én az ilyen lányokat preferálom. Van bennük valami extrém női energia. Amolyan varázsszerűség. Sok beszédnek sk az alja. A mondás is tartja. Egyáltalán nem unnálak, mert, amiket írtál, engem is érdekelnek, és, ha nem is minden percben beszélgetnénk, filóznánk, lenne rá alkalom. Minden embernek vannak hibái, de eltekintve most ezektől, és a kérdésre koncentrálva, te vagy az álombarátnő.
2015. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem is jó, ha egyfolytában locsog egy nő/férfi. Tökéletes vagy így, csak el kell fogadni és letojni ki mit mondd.
2015. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!