Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban használtak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban használtak ki már téged anyagilag? Ha igen, milyen úton-módon? Kort, nemet kérnék.

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, férfi, 27 ...
2015. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anyagilag még nem, azért a párkapcsolathoz sok kell. Ha pedig valaki az anyagiakra megy, az kiderülne.
2015. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen..használtak.

a lánykát itt ismertem meg..és lehúzott elég szépen, fizettem a számláit, vettem neki ruhát, táskát, mindent én kellett álljak...meki, közös program, mindent...

beleszerettem és nem láttam a szememtől....aztán elhagyott mikor már nem volt munkám....

:-((((

2015. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

lemaradt.

21F

2015. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha a vegyél fagyit a másiknak mértéket nézem, és kihasználásnak veszem akkor igen. Ha a vegyél arany dolgokat mértékben mérem, akkor nem.

Amúgy szerintem nem kihasználás amíg normál mértékben adjuk a másiknak a dolgokat és nem kér semmit, hanem kap olyat, amit nem kér.

2015. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem,1961,nem
2015. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudta jól a csaj, hogy megveszem neki karácsonyra a nyakláncot, szóval megvárta a szent estét, zsebre vágta a nyakéket és csak utána közölte velem, hogy "ne haragudj, de a kapcsolatunknak nincs jövője", szilveszterkor meg már az új kancigányával pózolt, az én A+V medálos nyakláncommal. Azóta nem veszek senkinek se többet egy tábla csokinál.
2015. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7:

Dettó! Elfogadta a telefont, meg a fülbevalót én meg kaptam egy szakítást utána és szilveszterkor már azzal volt, akivel - mint utólag kiderült - már vagy 2 hónapja csalt ...

2015. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3-as,azért ez kemény ,de a 7-es se pite
2015. febr. 17. 17:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, mert nem arra szántam/gyűjtöttem éveken át, majd kaptam abból a pénzből egy telót, amit egyszer mérgében széttaposott, után nemsokára inkább szakítottam.

A másik meg egy elég nagy összeggel, mondván együtt vagyunk s adjak már a szintén addigra összegyűjtött pénzből, mert érdekem, ezzel nem is lett volna gond, ha együtt maradunk még utána, de a szakításomkor, még a felét sem adta vissza, 2 évig voltunk együtt.

Azóta inkább óvatosabb vagyok s nincs gyűjtött pénzem. Ami van azt elköltjük Párommal, amire kell arra van, de nagyobb kiadásaink nincsenek.


N

2015. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!