Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki belém szeret akinek nem kellettem?

Figyelt kérdés
Régebben megismertem egy fiút. Még duci voltam, nem adtam annyira magamra, stb. Csak szexet akart tőlem, meg szemembe mondta, hogy van más lány aki jobban tetszik neki mint én. Én kúsztam másztam utána, de a szex nem történt meg. Azóta lefogytam, jó csaj lettem (mások szerint). Megváltoztam kívül BELÜL PLÁNE. És most ő fut utánam. Létezhet, hogy belém szeretett?
2015. febr. 17. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűbb hogy szexet akar.
2015. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az már megtörtént. Én akartam csak szexet most. És ő akar többet.
2015. febr. 17. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Letezik bizony sajat tapasztalat.
2015. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
remélem ez fordítva is megtörténhet
2015. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!