Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés
Egy hónapja jöttünk össze barátommal. Nagyon jó vele, meg minden, és mivel pont téli szünetben jöttünk össze így akkor majdnem minden anp találkoztunk. Viszont hogy újra suli van mondtam neki, hogy csak hétvégéken érek rá mert idén vizsgázok és nagyon sokat kell tanulni. Mondta hogy oké megérti ő is azt szeretné ha sikerülne. Viszont mésem érti meg mert folyton hétközben hív ide-oda hogy találkozzunk mert olyan keveset lát. Most meg még a hétvége is necces, mert ő akkor is dolgozik és így csak 1-2 órnk lenne, az is este. Hiába mondom neki, hogy nincs időm hétközben nem érti meg és folyton hivogat meg üzenget hogy találkozzunk, meg hogy ráérek-e. Tudom, hogy rossz, hogy csak ritkán lát, de mondtam neki, hogy ez csak a vizsga idején van így..amint megvan szabad leszek. Nem tudom ezt miért nem képes megérteni. ISmerek másokat akik szintén csak hétvégente találkoznak és ők se mindig. Nem akarom megbntani de ez kezd kicsit terhes lenni számomra. Mit csináljak?
2015. febr. 17. 18:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nekem nagyon rossz nemet mondani neki és írtam is neki hogy olyan gonosznak érzem magam emiatt..erre írja hogy hát van benne valami..még ő van besértődve..normális?
2015. febr. 17. 18:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg kicsit erőszakosabban mondani neki. Az a baj gondolom most full szerelmi állapotában van meg bla bla bla és ezért nem bír egy napot sem nélküled. Kapcsold ki a telefont vagy mond neki el kell menned valahova szüleiddel vagy simán mond neki tanulsz. Legyél kicsit kreatív. Tudom milyen érzés mikor állandóan zaklatnak engem is szoktak lányok néha de ha el akarsz érni valamit akkor kicsit koppintsd le. ha nem érti akkor vele vannak problémák.
2015. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én már mondtam mindent..hogy tanulok vagy kitaláltam már minden félét..még azt is hogy anyum nem engedi...de semmi változás..
2015. febr. 17. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje amire akarja. Én a szakvizsgám időszakában is szakítottam időt a páromra, mert akartam.
2015. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na jó ez a legnagyobb hülyeség, hogy ka akarom akkor van időm..hát tudd, hogy én nagyon szeretem de egyszerűen TÉNYLEG nincs időm..én is szeretnék vele lenni..mondjuk normális keretek között de nem tudok. És amúgy is ez csak a vizsga végéig lenne így..ennyit ki kell bírnia ha tényleg szeret.
2015. febr. 17. 19:20
 6/9 A kérdező kommentje:
és szoktunk találkozni csak nekem hétköznap nem jó.
2015. febr. 17. 19:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom suli mellett kreszt-t csinalok, dolgozok hétvégén, edzek hétköznap és kb ennyi az idő beosztásom :D De akkor nem tudok rá mit mondani ne menj ki. ne hadd magad rábeszélni hogy talizzatok ha nem érsz rá. első a tanulás (ezt nekem is meg kéne fogadnom...)
2015. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.....mindenkinek arra van ideje ami számára fontos....még ha tanulnod is kell.

Nekem is volt elég húzós vizsgaidőszakom még a műegyetemen és amikor végeztem egy vizsgával azonnal mentem a páromhoz...mert rohadtul hiányzott.

Egyébként azt érdemes tudnod, hogy a Nők szellemi és fizikai teljesítőképességére kifejezetten jó hatással van a szex...sokkal jobban tudtok összpontosítani....nem kamuzok, ez tudományosan bizonyított!!! :)

2015. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nézd, nekem aztán mindegy. Lehet rosszul osztod be az idődet. De ha szerinted hülyeség akkor maradjon minden így. Majd a párod megunja, hogy sose vagy vele és keres mást.
2015. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!