Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek kajak bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek kajak bejönnek a cigány palik vagy csak páran vagytok ennyire gázok?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem mikor megyek az utcán és látok egy cigány-magyar párost. Van ismerősöm akinek cigány a palija és full igénytelen, látni rajta hogy tiszta retek egyszerűen gusztustalan. Nem értem ezek a lányok mit várnak? Persze az is benne van hogy olyan helyen is él ahol nagyrészt csak azok vannak, de akkor is. Úgy beszél róla mint ha olasz lenne vagy nem tudom :D

2015. febr. 17. 18:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Ezt egyébként én sem értem miért csinálják. Még maguk ellen is lázadnak, szar nekik meg kihasználja őket, de ők mégis alárendelik magukat egy ilyen alaknak és még az ezzel járó atrocitásokat is vállalják, amit a külső szemlélőktől, családtagoktól, barátoktól kaphatnak. Nem normális az ilyen, főként elzüllött tiniknél, fiataloknál tapasztaltam.
2015. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Jah...engem is megdöbbent..
2015. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1x volt 1. SAJNOS!!!!

Még jó, hogy csak 3 hónapig tartott. Életem leg$zarabb kapcsolata volt, utólag szégyenlem, hogy összejöttem vele.

SOHA többé nem kéne.

2015. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. De tényleg irritáló és nem veszi észre hogy mindenki úgy néz rá mint valami koszos cigány csi*skára akinek majd lesz 6-8 gyereke és ordítva viszi végig a bevásárló központban... elég gáz ha valaki idáig süllyed. Először azt gondoltam hogy befenyítették v valami de ahogy elnéztem napról napra nem ez a helyzet...
2015. febr. 17. 19:03
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Frászt nem kéne.
2015. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, ha neked kéne, akkor keress 1et magadnak.
2015. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ha kell akkor menny vele a putriba te gyökér, pic*a :D bes*arok hogy itt GYk-n is vannak ezekből a hulladékokból...
2015. febr. 17. 19:08
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Önbizalom hiányos csajok,meg kúrógépek jönnek össze velük,a "dakotáknak"- meg bejönnek a fehér szőke pics@k. Sok retek nagy arcú se˘%fej,-csak kihasználják ezeket lányokat.

Amúgy nem sok csajnak jönnek be!

2015. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a válaszadó válaszánál a "királynőt megölni féljetek" esete forog fent. Nem írt vesszőt, ti "Frászt nem, kéne"-ként értelmeztétek, mikor valójában "Frászt, nem kéne" a megoldás.
2015. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha ez így van akkor az előző kommentem tárgytalan ;)
2015. febr. 17. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!