Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért élnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért élnek a "vagányabb" csajoktól?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy iszik, drogozik, káromkodik, ba*szik össze-visza. Hanem aki pl nem fél attól, hogy kapát kell fogjon a kezébe, nincs rossz viszonyban a fúrógéppel, nem okoz gondot egy szög beütése,vagy a kémény pucolása, és nem kap sikítófrászt egy letört körömtől.

De mellette szokott főzni, takarítani, meg ugyanúgy szeret a barátnőivel kikapcsolódni.


2015. febr. 17. 19:27
 1/9 A kérdező kommentje:
*félnek, bocsi :D
2015. febr. 17. 19:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a vagányság? :o
2015. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak pont ilyen nőt szeretnének maguk mellé, legalábbis nekem ez az álmom :D
2015. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Bár nem lehetnék mellette akkora hero,de félni nem félnék tőle.
2015. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez nem vagányság :),ez barkácsoló/házias barátnő,aki mellett már csak jól kell érezni magát az embernek.....csak engem ne vonjon bele
2015. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezért félnek Tőled.
2015. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A mai világban, amikor a legtöbb csajnak az a legvagányabb dolog, hogy el mert mosogatni a műkörmében, meg hogy fel mert venni egy piros ruhához egy rózsaszín cipőt...

Egyébként, ez csupán egy aprócska részlet volt, nyilván nem írtam le minden egyes momentumot, de bele lehet természetesen kötni az élő fába is :D

2015. febr. 17. 19:34
 8/9 A kérdező kommentje:
A "félnek" nem véletlenül volt zárójelben. nem úgy értettem, hogy megijednek, meg ilyesmi.
2015. febr. 17. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Én véleményem az hogy azért mert lehet hogy többen nem az ilyen dolgokat várnak el egy nőtől hogy ne féljen a fúrógéptől, és hogy kapát a kezébe vegyen, vagy az hogy takarítson, lehet hogy több embernek a nőnél inkább csak a külső számít, de nekem fogalmam sincs, ezek inkább pozitív tulajdonságok mintsem negatívak.
2015. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!