Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, viszont nekem egyre rosszabb, hogy nem olyanok a dolgok mint az elején. Ez normális?

Figyelt kérdés
hiányzik a kapcsolatunk eleje..sokkal figyelmesebb volt, többet foglalkozott velem..normális,hogy 2év után már nem érezteti ugyanazt, mint az elején? nekem nagyon hiányzik,hogy annyira mutassa, éreztesse,hogy szeret..szeret tudom, csak nem foglalkozik velem annyit..lehet még olyan,mint régen vagy ezen ne is vitatkozzam? 24/N
2015. febr. 17. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

hát meg jegyezheted neki óvatosan

amúgy ez a megszokás hatása

2015. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet tenni érte de ahhoz 2 dolog kell:

1. hogy megbeszéljétek a dolgokat. (egy idő után tudatosan oda kell dolgokra figyelni)

2. hogy nyitottak legyetek a változásra.


Neked is mozgósítani kell magad és legalább annyit tenned a kapcsolatért mint neki. Segítened kell felrázni a poshadt vizet. Pl szexi göncök beiktatása, új játékok kipróbálása, egy romantikus masszás egyebek.

És elmesélni neki, hogy mire vágysz, mit vársz.

2015. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én mindent megteszek érte,hogy a régi legyen minden...ő viszont nagyon el van kényelmesedve, neki most is ugyanolyan jó, mindig csak ezt mondja...
2015. febr. 17. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!