Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Senkit nem tudok magam mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkit nem tudok magam mellett elképzelni. Ez gond lehet?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok szingli, 1 év kellett, hogy kiheverjem, fél éve hiába randizgatok, egyikük sem fog meg igazán, nem tudom elképzelni, hogy megosszam vele az életemet.
2015. febr. 17. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 19 éve vagyok szingli, mivel én sem tudok senkit elképzelni magam mellett. Ha neked nem gond, akkor másnak miért lenne?
2015. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez normális-e, ugyanis nagyon megviselt az a szakítás. Foggal-körömmel harcolok az ellen, hogy legyen valakim, de közben vágyom is rá.
2015. febr. 17. 20:06
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindegy, hagyjuk a kérdést. Egy kapcsolat csak bajjal jár, nincs szükségem rá.
2015. febr. 17. 20:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, én is így gondolom, ettől függetlenül szarul érzem magam, mert nem vagyok együtt a lánnyal, akinél nem is próbálkoztam annak ellenére, hogy szeretem. A ráció szívás :D
2015. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Furák vagyunk:D Főleg én, rengeteget változtam.. Régen folyton pasizgattam, boldog boldogtalannal elkezdtem járni, most meg...:(
2015. febr. 17. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd csak megtaláljuk az aranyközéputat... vagy nem :P
2015. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem kezd nehéz lenni ez most.. :D Egyszerűen tényleg senki nem érdekel, felőlem fel is fordulhatnak
2015. febr. 17. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék felfordulni bocsi :D

Túl jó srác vagyok ahhoz.

19f

2015. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fiatal vagy, nem esel bele az ideálba:D
2015. febr. 17. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem gond, neked most biztosan nem gond, a jövő meg messze van. Azért tök felesleges járni valakivel, mert miért ne. Most bepótolod a k"rválkodós korszakot :D
2015. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!