Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az emberről?

Figyelt kérdés

-Nem néz az emberek szemébe,mindig lefelé néz

-keveset beszél

-de nagyon jól átlát az embereken

-nem mutatja ki az érzéseit senki felé

-mindig komoly fapofát vág

-nem nézi meg se a nőket se a férfiakat



2015. febr. 18. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magának való.
2015. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Bérgyilkos
2015. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan ismersz te engem?
2015. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy én vagyok

20/L

2015. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kifoglak nyírni
2015. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
autizmus, rejtett agresszió, frusztráltság, sorozatgyilkos pedofil
2015. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
introvertált. Valamilyen szinten jellemzőek ezek rám is, meg tudok nyílni, de nem bárki előtt és idő is kell hozzá. Alapvetően nem szeretem mások társaságát.
2015. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Egy ilyen ember -akár férfi, akár nő- várfalat épített maga köré, mert retteg ha megismerné valaki az igazi gondolatait, érzéseit kihasználnák, becsapnák. :(

A Világon legtöbbször az erőseké, erőszakosoké a hatalom, bár nem mindig nekik van igazuk.

2015. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy baratom ilyen. Mar megszoktam. Nincs ezzel baj. Fogalmazhatsz ugy is: rejtelyes, elgondolkodtato, mindig meghallgat es sohasem arul el. Mindig szamithatsz ra.
2015. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszom értékelését, de azt hiszem sokan itt nem találkoztak még igazán törtető, hatalommániás emberekkel, akik mások legkisebb gyengeségét is kihasználják maguk javára.

Kívánom mindenkinek, hogy soha ne találkozzanak olyan mentalitású emberekkel, mert "úgy is a víz felett lehet maradni /csúcsra kerülni/, ha másokat lenyomunk". ;)

2015. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!