Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemezést miért nem bírom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezést miért nem bírom?

Figyelt kérdés
Osztalyban van egy lány akivel naponta többször összeakad a tekintetem. De amikor egymas szemébe nézünk, én mindig elveszem a tekintetem. Miert nem bírom? (Amm tetszik a lány)

2015. febr. 18. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ha szemezek vele akkor az a baj,

Ha nem szemezek vele az a baj

Ha csak 5 percig csinálom az a baj

Ha egész éjszaka csinálom, az a baj"

2015. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs önbizalmad,egyébként sok emberrel van így,ez normális dolog
2015. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zavarba jössz, mivel tetszik. :) Gyakori probléma és normális. Gyakorlással enyhül. :)
2015. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi,

Akkor hagyjam rajta a szemeim?

2015. febr. 18. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg bírod.

Ha már kellemetlen, akkor ne folytasd, vagy pedig kezd el beszélni hozzá.

2015. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe és ne félj az is lehet, hogy nem érti, hogy mi van. Nem gondoltam volna ha egy fiú mindig szemezik egy lánnyal az azt jelenti, hogy tetszik neki, ezért kösz az infót! Amúgy egy jó tanács: ne jöjj össze osztálytárssal ;)
2015. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs! :D
2015. febr. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!