Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szerethet, ha eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerethet, ha eddig nem kellettem?

Figyelt kérdés
Régebben megismertem egy fiút. Még duci voltam, nem adtam annyira magamra, stb. Csak szexet akart tőlem, meg szemembe mondta, hogy van más lány aki jobban tetszik neki mint én. Én kúsztam másztam utána, de a szex nem történt meg. Azóta lefogytam, jó csaj lettem (mások szerint). Megváltoztam kívül BELÜL PLÁNE. És most ő fut utánam. Létezhet, hogy belém szeretett?
2015. febr. 18. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Bár nem tudom miért nem tiszteled magad, de a te dolgod.
2015. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted -.-
2015. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Linó03 ***** válasza:
Szerintem csak a külsőre hajt, de én persze nem vagyok ott.
2015. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Rajta, hasznald ki! Egyebkent letezhet, hogy tenyleg bejossz neki es komolyat akar. En voltam ilyen helyzetben a masik szerepben. Happy end lett.
2015. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vette a fáradságot, hogy megismerjen, különben már akkor is megbecsült volna, amikor te tepertél utána. Most se ismer jobban, csak már rájött, hogy értékesebb vagy, mint amilyennek elsőre gondolt.
2015. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akár hiszed, akár nem, de beléd szerethetett.

Írtad, eleinte se a külsőd, se a BELSŐD /!/ nem volt előnyös, de előnyödre megváltoztál! :)

Egy jelentős változást még 1 olyan pasi is képes észrevenni, akit eleinte csak a szex érdekelt.

Ha Te képes voltál megváltozni, szerinted más képtelen rá? :)

Szerintem kaphatna 1 esélyt, bár egy másik oldal is benne lehet a pakliban ...

2015. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előzőekre. Ha nem betegseg miatt voltal duci akkor igenytelen voltal es el kell fogadni hogy a ducisag sokaknak nem vonzo. Most viszont mar latja hogy teszel magadert es el tudja kepzelni hogy megjelenjen veled.

En is kover voltam regen de megertettem hogy ez nem vonzo.


Mellesleg biztos vagyok benne hogy nem egy köver,stilustalan fiurol van szó..

2015. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan, hogy megtetszik valaki, aki addig nem érdekelt. Főleg, ha az illető külsőleg-belsőleg megváltozik. A férfiaknak számít a nők külseje, tehát ha lefogytál és kikupálódtál külsőleg, simán megtetszhettél neki. Ettől még nem egy felületes szemétláda. Ez a csak szexre kellettél volna dolog meg nem tudom, milyen lehetett, hiszen végülis nem történt meg a dolog annak idején. Te tudod, hogy miért nem. Talán mégsem volt olyan becstelen, de ezt nyilván te jobban meg tudod ítélni. Ha tetszik még, akkor egy próbát megér. Ne dobd oda magad egyből persze!
2015. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!