Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és nagyon féltékeny vagyok barátomra és a facebookon miatt veszekszek vele azt mondta gyerekes vagyok és változzak meg vagy máskkép ő kilép a kapcsoltatból. Szerintetek mit csináljak? Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nőj fel...

Ha nem bízol benne, mi a fenének vagy vele? Én hamar ki szoktam dobni az ilyen libákat. Úgyse változnak meg.

2015. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne légy féltékeny. Van rá egyáltalán okod? Súlyos önbizalomhiányról árulkodik ahogyan írsz.
2015. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább 15-16 lehetsz. Ő féltékeny rád? Nem. Adsz rá okot? Nyilván igen, annyit, amennyit ő is. Amivel nekiesel. Ne legyél féltékeny, ennyi.
2015. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

miért vagy féltékeny? ha nincs semmi érdemleges indok akkor tuti hogy elválnának az útjaink.

amúgy aki facebookon veszekszik az szerintem elég gyerekes.

2015. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ad rá okot is a barátod, vagy csak te látsz bele többet bizonyos dolgokba? Mert ez nem mindegy. Például legutóbb miért voltál féltékeny?
2015. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy te szép és csinos és vonzó vagy, úgysem talál nálad jobban - ez jó féltékenységűző gondolat. És ha mégis mást találna, akkor te is keresel más pasit, mert akkor nem érdemel meg téged, de azt se, hogy féltékenységgel idegesítsd magad.. Szóval bízz a képességeidben és hidd el neki, hogy téged szeret. Különben miért járna veled?
2015. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a fészbuk miatt???

tényleg gyerekes vagy !!!!


töröld magad a fészről és mindjárt egy gonddal kevesebb

2015. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Add rá okot mert azt mindja hogy az a lány olyan szép meg csinos és nem veszi észre hogy ez a masiknak milyen rosszul esik!!
2015. febr. 18. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Szörnyű lehet száj nélkül élni. Ugye ha lenne szád, akkor ezt el is tudnád mondani főhősünknek.
2015. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!