Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú kocsikra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú kocsikra és ruhára buknak a csajok? Milyen márkás cuccba öltözzek fel, hogy sikerem legyen?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha már csak így tudnál sikereket elérni...
2015. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt egy lovam, megtanitottam neki megszamolni a het napjait, de attol meg lo maradt..

Remelem erted a celzast. A siker, penz csak mellekes, a hatarozottsag, ferfias kisugarzas a donto es igazan fontos, ha ez hianyzik akkor lehet a segged alatt egy x6-os meg jarhatsz hilfigerben, gantben, akkor is szarni fognak rad a nok. Kell egy alap ahhoz hogy ezeket ertekelni tudjak. Persze vannak olyan potyaleso, millios igenyekkel rendelkezo forintos nok, akik 25ben-30ban mar az anyagi biztonsagot keresik es osszejonnek egy mikrofarku kopaszodo dagadt 40essel a penze miatt, de csak ido kerdese hogy felredugjanak, mivel hianyoljak a hatarozottsagot es a minosegi szexet

2015. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Öcsém, ha hiszed, ha nem, pont tegnap hallgattam végig egy ilyen beszélgetést, h:

A pasim tudod mivel jött értem ?

BMW 328 kabrióval...KABRIÓVAL

Anyjáéknak is csupa BMW-je van...


Na itt próbáltam lezárni a hallgatolódzást, mertmár sok volt.

25/F

2015. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell bwm , nem kell márkás cucc. Csak legyél önmagad legyen önbizalmat , légy határozott és magabiztos. Sok sikert hozzá :)
2015. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az előzőek leírtak nincsenek meg benned lehet neked akármid, ugyan úgy szarni fognak a fejedre. Én pl magas vagyok, kigyúrt, helyes is (persze kinek mi.. de annak tartanak a legtöbben), külső alapján azt hiszik az emberek hogy pinában fürdök, a valóságban pedig éppcsak nem vagyok szűz mivel nincs férfias kisugárzásom / nem értek a nőkhöz / nem kommunikálok velük.
2015. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az önbizalmadat kellene először kicsit építgetni, mert nagyon nem lehet rendbe, ha egy ilyen kérédst feltettél.


Rólad keveset tudtunk meg a kérdésed alapján! Te magad milyen típus vagy? Értem ezalatt a külsőt-belsőt! Mert ha teljesen rendben vagy, akkor ne akarj már pávagyerekké változni, mert most az a "divat"

2015. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!