Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem a pasimat összeveszés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Keressem a pasimat összeveszés után vagy várjak?

Figyelt kérdés
Elsősorban 30-on felüli párkapcsolatban élőktől szeretnék tanácsot nem élünk együtt.Szitu:2éves kapcsolat,viszonylag jól ment/megy.Mostanában elhanyagolt mert sokat dolgozik most ki van facsarva ami tény és való,másfél hétig nem nyitotta rám az ajtót sem, telón mindig hívott..kiborultam,hogy mondja meg az igazságot ne kamuzzon stb..én mindig mentem munka után is amikor tudtam,de most voltak problémáim amikor szerettem vna ha mellettem àll.Lelkileg..eljött 1,5 hét után és kérdőre vontam nem szépen,válasz mint eddig:fáradt vagyok későn értem haza..a legszebb,hogy amit én megbeszélni akartam vna piszkálásnak vette..egyszer azt találtam mondani most sem kell itt lenned,erre hazament..Programunk lenne szombaton én meg mondtam neki akkor se várjon..most gondolom duzzog,várjam míg jelentkezik?eddig mindig én voltam aki kereste vita után ezt megszokta,de meguntam..tanács??

2015. febr. 18. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy... Ha szereted kérj bocsánatot.
2015. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Orsika, ha meguntad akkor így maradtok ... tudod, nem az a lényeg, hogy kinek van igaza, hanem ki szereti annyira a másikat, hogy nem számít a vélt vagy valós igazság
2015. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig mindig Te kerested ne keresd, mindennel tele van a hócipője. Ha érdekled, keresni fog., Persze azon is múlik, hogy mennyire volt agresszív a kirohanásod és mért vette piszkálásnak. Én nem keersném, mert hazament. Egyszer ős is békülhet, épp itt az ideje. Ne szokjon hozzá, hogy mindig ő az áldozat, aki fáradt. Bár érthetőbb módon is tudtára adhattad volna, hogy most neked lelkileg szükséged volt segítségre leszúrás helyett. Vannak pasik, akik nem érzelgősek és nem tudnak érzelmi problémákat normálisan kezelni, inkább szőnyeg alá söprik. Ha ilyen típus, akkor mindig lesznek konfliktusaitok.
2015. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PearlDiver ***** válasza:
"Jól esne, hogyha most te tennéd meg az első lépést annak érdekében, hogy kölcsönösen megbocsássunk egymásnak".
2015. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztos hülye vagyok de mindig én kérjek bocsánatot??én mentem munka után este vonattal mindig akkora igény egy ilyen kapcsolatban heti 1x találkozni??!Sokszor úgy érzem,hogy ő túl biztos a dolgában hogy én mennyire<3..egyébként mondtam neki hogy nem szeretném hogy elmenjen,de így döntött.Az igazságról annyit hogy egy éve társkeresőzött melettem,kiderült..hasonló volt a szitu soha nem hoztam fel mert megbeszêltük,de ilyen helyzetbe másnak nem jutna eszébe a múlt??! Igazság kontra fáradtság:-(
2015. febr. 18. 16:28
 6/9 PearlDiver ***** válasza:

Ha a válaszomból azt szűrted le, hogy neked kell bocsánatot kérve megalázkodni, akkor kérlek olvasd el még egyszer azt a sort.

De ha ennyire eleged van és nem érzed úgy hogy tudnál érte több áldozatot hozni, akkor egyszerűen szakíts vele. Nem kell szenvedni, ha nem akarsz.

2015. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen azt vettem ki szavaidból,de átértelmeztem...:-)paff szitu,mert nem tudom mit akar én várok egyre kevésbé bírom idegileg,hogy nem tudom mi van..ő makacs makacsabb mint én..nem a kapcsolatot untam meg hanem hogy mindig én keresem és ezt megszokta..mert én utálok vitázni haragban lenni..Annyit akartam értsen meg.37 éves elvált tehát nem gyerek..én feltudom adni a büszkeségem csak azt nem szeretném hogy annyira nyeregben érezze magát,hogy mindent megtehet..a szombati progival is bajban vagyok,ki van fizetve még vártuk hogy mehessünk,de most nem tudom:-(tudom tény azt mondtam neki hogy ne várjon nem megyek,de igazából mérgemben mondtam..
2015. febr. 19. 12:54
 8/9 PearlDiver ***** válasza:

Gondolom Te is felnőtt ember vagy, hát beszélj vele felnőtt ember módjára. Ez a program jó alkalom lehet erre, ha tudtok egy kis időt szakítani a beszélgetésre.

Értesd meg vele türelmesen, szeretettel hogy rosszul érzed magad a viselkedésétől és kérd meg hogy legyen kicsit aktívabb. A reakciójából látszani fog hogy érdemes-e ezzel foglalkozni, vagy már nem.

2015. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem óhajtott beszêlni sms-t küldött hogy mincs miről beszêlni elege vsn,mondtam neki rendben van..Durva hogy 2 êvet így kell lezàrni sms-ben..rákêrdeztem miêrt így válasz:hogy megint leoltsam??hát nem kér belőle..problémák megbeszêlêse balhê szàmárs,akkor mit mondjak..
2015. febr. 22. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!