Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hosszú a szöveg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hosszú a szöveg, de valaki segítsen légyszi! :c

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég bonyolult és nehezen eldönthető dolog van, amivel nem tudom mit tegyek..

3 éve, megismerkedtem egy lánnyal.. Jóba lettünk, barátok voltunk, nagyon jó barátok, 4-5 hónapig, aztán megmondtam neki, hogy Én beleszerettem, és mondta hogy Ő is többetérez, azután összejöttünk.. Ez hatalmas hiba volt, mint később kiderült, mert 1 hónapig tartott csak a kapcsolat, összevesztünk sok apró hülyeségen. Utána 2 hónapig még barátok voltunk, persze nem úgy mint előtte, mert az már megromlott, csak beszélgetni szoktunk.. Ez a két hónap után nagyon bunkó lett velem, és szó szerint elküldött a k. anyámba. Ekkor megszakadt a kapcsolatunk. (Ezután összejött egy csávóval, majd szakítottak) .. Engem pedig megkeresett facen, és írta, hogy hiányzom neki, és azért dobta azt a csávót mert engem keresett benne de nem találta.

Ezt követően, kis neheztelés után megbocsájtottam neki, és addig nem látott kapcsolatunk volt, a legelején sem volt szebb, boldog voltam, hogy újra az életembe tudhatom, mint barát.. ez történ tavaly év elején.., majd egyiktalinkon félrehívott és megcsókolt, ezt nem tudtam hova tenni.. Következő talin is csókolóztunk, meg azutánin szinte mindíg, de nem volt arról szó, hogy újra megpróbáljuk-e.

DE! Mivel én nem a többi szokványos fiú vagyok, ezért nem is szoktam belemenni ilyen kavargatásokba, mert annak soha semmi jó vége nincs. Ennek sem volt... Én megmondtam neki, hogy szeretem, azt mondta, hogy várjak egy kicsit, mert neki idő kell még.. mondtam, hogy oké.. eltelt így egy hónap, közbe folytak tovább a dolgok, majd mondta, hogy ő is kezd újra belémszeretni, már majdnem őrülni kezdtem, mikor benyögte, hogy "De még várjunk" .. Vártam ismét jópár hetet.. Majd meguntam és rákérdeztem, hogy "Na akkor mi lesz?" , Mire Ő "Ne legyél erőszakos, nem igaz nem tudsz várni" .. Mondtam hogy már szerintem eleget vártam, és ha mind ketten szeretjük egymást, akkor hol a gát? Ebből lett egy hatalmas összeveszés facen.. Majd mondtam neki, hogy találkozzunk, hogy megtudjuk beszélni rendesen. Nagynehezen belement..

Elmentem talira, Ő már bunkón jött oda és mondja, hogy mondjam mit akarok.. Mondtam, hogy üljön le mert így nem lehet beszélni, erre megsértődött és barátnőjével el ment.. Én utána mentem, visszahívtam, mondtam hogy hallgasson meg, eerre azt mondta, hogy fogjam fel, hogy nem akar az életébe látnisoha többet.. Erre ideges lettem, és az ott lévő vastáblán elttörtem a kézfejem.. Ezután megint elmentek onnan, én ismét utána mentem, de a barátnője jött oda, és kérdezte, hogy "szereted?" , mondtam hogy "nem úgy tünik, ha megyek utána?" erre ő "ha szereted akkor hagyd menni, nem éri meg ilyen miatt tönkre tenni magad" .. Persze nem hallgattam rá, és ismét utána mentem, míg végül szóba állt velem.. Megmondta, hogy hagyjam békén egy életre és hogy ne keressem többet.. Annyit mondtam hogy "pedig még kereslek" .

Ezután felmentem lépcsőházukhoz, és hatalmas meglepetésemre, ő pont ment haza így ott talált az ajtójuknál.. Elkezdett sírni, hogy én nem vagyok normális, hagyjam már békén.. Mondtam neki ,hogy nem azért mentem oda hogy megint lássam, csak ott akartam hagyni valamit, amit végülis nem sikerült mert hazament. Ezután kimentem lépcsőházból , és mégegy barátnője jött aki, beszélt velem is, meg vele is, hogy most normálisan beszéljétek ezt meg. Végül belemt ő is, és megbeszéltük, hogy hagyjuk akkor egymást, és utoljára megengedte, hogy megöleljem.

Itt vége egy történetnek.. De indul a következő.. Miután ez megtörtént, még aznap lehívott magához a barátnője, ki ott volt ennél a "Beszélgetős talinál" .. Utána mnden nap találkoztunk, és ez addig fajult, hogy összejöttünk.. mikor ezt a lány megtudta, akiről szól a történet , egész este sírt, engem megutált, és a barátnőjét is.. (Én azért jöttem össze barátnöjével, hogy el tudjam őt felejteni) De hiába voltam együtt ezzel a lánnyal a legutóbbi nyáron 3 hónapot,nem tudtam elfelejteni az első számú személyt, pedig mindent megtettem hogy jobb kedvem legyen (Ittam, cigiztem, drogoztam, miket előtte soha) , majd ezt az első számú lány megtudta és újra megkeresett facen, hogy hagyjam abba ezeket a dolgokat, mert ez nem én vagyok, írtam neki, hogy jó, de csak azért mert ő kéri, ezután jóba lettünk, a barátnőjét pedig dobtam..

DE! Mire dobtam a barátnőjét, már beleszerettem. Ezután újra összevesztünk az első számú lánnyal, a barátnőjébel kibékültem, de nem jöttünk újra össze, majd vele is összevesztem..

Karácsony elútt kijött a pánikbetegségem depresszióval, majd ezután felkerestem az első számú lányt, hogy szükségem van rá... Újra kibékültünk, tartott 3 hétig, majd újra bunkó lett, én pedig itt megelégeltem, egy életre elköszöntem tőle 2 hete, és nem hiányzik már!

És itt teljesedik ki a sztori, hogy a barátnője, akivel jártam,ő pedig nagyon hiányzik, de van barátja, mit csináljak? Mi lenne a leg ésszerübb? próbáljam visszaszerezni? Illetve az első lánnyal jól tettem, hogy megszakítottam a kapcsolatot? Megérné jó pár év múlva újra megkeresni mikor már lenyugodtak a kedélyek, és újra j kapcsolatot ápolni vele?

(Lelki állapotom nagyon offon van, ezért nem is van kedvem nagyon új emberekkel ismerkedni, ezért próbálom a múltat visszahozni, hogy támpontot adjon a gyógyulásomnak, illetve legyen honnan újra építkezni)

Elég hosszú lett, remélem azért érkezik válasz!

Segítsen valaki!

20/F :)



2015. febr. 18. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez aztán tényleg hosszu
2015. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Linó03 ***** válasza:
Ha kibírod, hogy vársz egy jó időt, mire mindketten megnyugodtok, akkor lehet, hogy érdemes megkeresned, mert ahogy nézem, neki sincs biztos álláspontja, hogy hol is vagy te neki.
2015. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:

Az első lányt úgy ahogy van felejtsd el.


A másodikat meg elb..szarintottad és meg is érdemled a karmádat,mivel szemét dolog ezért összejönni valakivel.


Keress mást.

2015. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De az a más meg az ő kettejük osztáytársa lenne, mert most vele vagyok olyanba, viszont nem akarom, hogy ez miatt ennek a harmadik lánynak származzon a dologból negatívuma..
2015. febr. 18. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Szetintem jol tetted hogy elengedted az elso lanyt..a leirtak alapjan eleg furan viselkedett. Es szerintem ot mar hagyd. Par ev mulva minek emlegessetek el ujra ami tortent? Hogy megint megismetlodjon? Megint oaszevesszetek? Megint rosszul erezzetek magatokat? Felesleges,ezt a lanyt mar hagyjad. Orulj neki,hogy mar lezarult a dolog,mar nem erzel iranta semmit, ne akarj meg tobb szenvedest okozni magadnak. A masik lany pedig..huha. Az mar nehezebb. A kapcsolatukba a baratjaval semmikeppen ne akarj beleszolni..ha majd esetleg szakitanak megprobalhatsz vele beszelni. De keszulj fel,hogy ellenseges lesz veled. Egyszer mar dobtad, nem kellett neked. Ez egy lanynak oriasi csalodas. Ndm fog ugy bizni sem benned. Szoval ez egy hosszu folyamat lesz..

Es ne a multat probald visszahozni. Attol az egvilagon semmi sem lesz jobb. Komolyan. Tegnap tudtam feldolgozni,hogy aki tetszik,csak szorakozott velem. (Kb egy hete tudtam meg hogy csak kihasznalna). Tegbnap ertettem meg,hogy ne a multon ragodjak. Egymillioszor meghallgattam egy szamot tegnap ota (MDC-Szabadulj el) aminek a refrenjeben ez van: felejtsd a multat,keresd az ujat! Es annyira igaz ez a sor. Tegnap ota hihetetlenul boldog vagyok, es felszabadult.

Remelem tudtam segiteni. Bocsanat,hogy belekevertem a maganeletem,ez csak azert volt, hogy mutassam,hogy nem csak ures szavakat mondok,hanem hatter is all mogotte. Es tudom,hogy nem konnyu. De menni fog!:)

2015. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lino ment a zöld.
2015. febr. 18. 15:49
 7/10 anonim válasza:
Bár Én egyenlőre nem tudok sokat a kapcsolatokról :). De szerintem a 1. számú lányt már add fel. Hiszen valahogy mindig bunkó lett veled. Tehát TALÁN valahogy össze kéne barátkoznod a másik lánnyal, akinek jelenleg van barátja. És ezzel kezdened valamit. UI: EZ CSAK 1 ÖTLET!!
2015. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5/7 teljes mértékben igazad van, csak ez is adottság, hogy valaki könnyen elengedi az embereket, valaki pedig nem, hát és én az utóbbiba tartozom. :)


És igen , a másik lány nagyon haragszik rám azért amit csináltam vele, nem is áll velem szóba, pedig tudom ha szóba állna, onnantólmár könnyű dolgom lenne, ezt a picit kéne megoldani hogy szóba álljon velem egyáltalán..

Szóval akkor az első lány felejtős.. köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 18. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd mindkettőt és kezdj tiszta lappal egy olyan lánnyal aki nem ismeri őket.
2015. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az egészet, a lányt és a társaságát magad mögött kellene hagynod, az már a múlt, nem érdemes újra és újra belefutnod, inkább építsd a jövődet új alapanyagokból. Egyet értek 5/7-tel!

Szerintem a második lányt is felejtsd el, többször is volt esélyed mind a kettőjüknél, de valahogy sosem jött össze. Nem hiszem, hogy ez véletlen volna. Talán itt az ideje felismerned, hogy ezt a történetet el kell engedned, mielőtt újra megismétlődik, és még több kárt okoz.

Az életünkben úgy is a legfontosabb általában a szerelem, az, hogy megtaláljuk azt a társat, akivel leélhetjük az életünket boldogan. Ha ezen a lányok valamelyike lett volna a te társad, akkor mindez nem így alakult volna, és te is tudnád a szívedben, hogy bármi történjék is, meg kell tartanod az illetőt. Tekintve, hogy bizonytalan vagy, ráadásul a második lányba csak egy idő után szerettél bele, nem rögtön, az első pedig nem volt biztos a dolgában, plusz időről időre bunkó lett, én szerintem mindenképp felejtős a dolog.

Persze, ez csak az én véleményem, remélem tudtam vele segíteni.:)

2015. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!