Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez működhet?

Figyelt kérdés

Néha rendezek házibulit és gyakran eljön egy lány, aki tetszik. De nem tudok rajta kiigazodni.. Mintha akarna is valamit, de mégsem.

Arra gondoltam, elhívok egy full ismeretlen lányt, aki csinos és vele ismerkedve felhívom magamra a figyelmét.

Amennyiben olvassa ezt egy vállalkozó kedvű, 25-30 év körüli, kb. 170 cm magas, vékony, barna lány és lenne kedve, ill. segítene nekem ebben, írjon privit, köszi!

Nem hivatásos hölgyet keresek, több okból sem, de ha szükséges, természetesen térítem a költségeit, esetleg hozom-viszem.

Kb. 15 fős bulira lehet számítani, igen jó hangulat szokott lenni, lányok-fiúk vegyesen, a már említett korosztályból, Bp.-től 30 km-re.



2015. febr. 18. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokaknál ez beválik sokaknál nem. Nálad ez most a próba, szerencse kategória.


De az biztos, ha tetszel egy lánynak és érzi, hogy elveszíthet, akkor általában bevallja amit gondol, és ha nagyon félénk, akkor lehet lemond rólad, sír otthon párszor, majd túlteszi magát rajta.

2015. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ohhhhh de kar en mar kiestem de kaaar!
2015. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!