Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok, hogy nem adom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, hogy nem adom neki vissza a pénzt?

Figyelt kérdés
Az exem tavaly nyáron kiment Németországba, pár hónapról volt szó, és én is kint voltam vele egy hónapot. Azt mondta a költségekkel ne foglalkozzak, az se zavarja ha öt év múlva fizetem ki, szeret és ez miatt nem fog piszkálni. Aztán a haza érkezése mindig egy hónappal későbbre húzódott, de én vártam rá, úgy hogy nem is tudtunk találkozni, majd fél év után bejelentette, hogy nem fog haza jönni össze jött kint egy lánnyal. Sorry. Jah és a pénzt minél hamarabb adjam vissza. De most basszus, amennyit kint keres, neki egy hét alatt meglenne amivel én hónapokig szenvednék itthon diákmunkával, és amúgy is szemét volt velem. A legkevesebb lenne az hogy nem kell visszafizetnem a pénzt és szépen elfelejtjük egymást. Szerintetek?
2015. febr. 18. 17:03
1 2
 1/15 opened paradise ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az esetben nem.
2015. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
vissza ne add
2015. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

És mit csinál ha nem, fizetsz?

Számlát adott? Akkor meg dögöljön meg.

Ez olyan mintha egy ajándék árát kérné el.

2015. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mekkora egy gyökér :)

Nem kell kifizetned.

Persze amekkora szemét tuti cseszegetni fog vele.

2015. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szemét vagy, de meg is érdemli.
2015. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én tuti nem adnám neki vissza a pénzt, ha már megcsalt.

Le is tiltanám, hogy ne zaklasson, éljen akkor az új nőjével.

2015. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szemét vagy. de én csak azt fizetném vissza amit akkor költöttem volna, ha nem mondja, hogy ne foglalkozz a költségekkel.


ha viszont végig tudtad, hogy vissza kell fizetned, akkor csak szimplán szemét vagy.

2015. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha Ő bontotta fel a kapcsolatot akkor semmi erkölcsi alapja nincs ahhoz, hogy visszakérje pénzt.

Ha legközelebb szóba hozza a dolgot csak annyit mondanék a helyedben, hogyha itt lenne melletted akkor természeteben meghálálnád!!!!

37F

2015. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Ha belementél az egyezségbe(miszerint egyszer visszaadod) akkor kötelességed lenne megadni a kölcsönt!

Semmi jelentősége nincs, hogy az exed adott kölcsön vagy a bank. Ne más miatt(válaszolók) hanem magad miatt add meg, az, hogy megcsalt semmi köze nincs adóssághoz.

Ahhoz meg végkép nincs közöd, hogy ő azt mennyi idő alatt keresi meg.(ez finoman szólva is "csúnya" kifogás).


Igen, szemét vagy mert az jó volt, hogy egy hónapig éltél mint marci hevesen de szavadat nem tartod.

Pontozzatok le nyugodtan de a párkapcsolatnak SEMMI köze nincs az anyagiakhoz, főleg nem 20on évesen.

A srác helyében csak egyszer mondanám, utána megírnám, hogy jó olcsó k...

2015. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

"9" reagálva...Te sem éltél még együtt senkivel!!!

A fenti leírás alapján nem egy adott összeget adott a lány kezébe, hanem fedezte a külföldi lakhatási költségeit. Gondolom nem véletlenül hívta ki maga után a barátnőjét...mert szerette volna ha mellette van. Ez olyan mintha elhívsz valakit vendégségbe majd közlöd vele, hogy ennyi volt a számla.....kicsinyes dolog.

Ha a lány kért volna kölcsön a barátjától adott célra(barátjától függetlenül) és a kezébe kapta volna a pénzt, akkor azon a véleményen lennék, hogy vissza kell adni.

37F

2015. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!