Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány hónapja lefeküdtem más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hónapja lefeküdtem más pasival. Azóta is gondolkozok rajta, hogy "megérdemelte-e" a párom?

Figyelt kérdés

Gondolom sokak le fognak most k.rv.zni, na de az olyan válaszokat figyelmen kívül hagyom, előre szólok :) Csak semmi álszenteskedés.

Több mint 1 éve voltunk együtt, mikor ez történt. Előtte 1-2 hónappal költöztünk össze. A párom konkrétan ellinkeskedte a munkahelyét, mindenféle kifogásokkal, aztán akárhogy nyüstöltem nem akart munkát keresni, csak kifogásolt, hogy ez ezért azért amazért nem jó neki stb... Én iszonyatosan tolerálhatatlannak éreztem, hogy nő létemre a 7 napból 6-ot végigdolgozok egy olyan munkahelyen ahol minden nap egy extra stressz adag, és egyedül fizetem a lakbért, rezsit, kaját, na meg a drágám cigijét. Majdnem 3 hónapig itthon ült, mire oda jutottunk, hogy nem tudtam anyagilag győzni, és majdnem elbuktuk a közös albit, mert nem tudtam már egyszerűen egyedül fizetni. Rengeteget balhéztunk is emiatt. Aztán egyszercsak felbukkant egy pasi, akit már kb 1 éve "ismertem", de csak internetről, sosem találkoztunk azelőtt, nem is beszéltünk rendszeresen, semmi ilyesmi. Anno szeretett volna velem randizni, de leépítettem magamról a kapcsolatomra hivatkozva. Nem is gondoltam volna soha, hogy bármikor az életben találkozunk, mert külföldön él/dolgozik, és itthon Magyarországon is majd 200 km-erre van az otthona. Aztán egyszer csak rámírt, hogy haza jön, és szeretne találkozni. Én meg olyan állapotban voltam idegileg, hogy egy utolsó munkakerülő, felelőtlen trógernek tartottam azt az embert akivel együtt élek (és netalántán családot tervezek), hogy egyszerűen azt éreztem, hogy ennyi "jár" nekem. A sok idegeskedés, meg veszekedés mellett úgymond kizökkentett ez az egész, hogy jön egy futó kaland, a pasi szexi, kedves stb... Ki volt nyalva a s.ggem egész este, és a szex is nagyon jó volt. (jobb mint a párommal)Aztán a srác elment, az én agyam egy kicsit másra hangolódott a balhék után, aztán szép lassan visszaállt minden a normális kerékvágásba. A páromnak konkrétan én kellett munkát keressek, de most legalább dolgozik. Ez karácsony után történt, de még mindig azon gondolkozok, hogy ha egyszer megtettem, vajon előfordul-e máskor is. Konkrétan nem kerestem ezt a lehetőséget sem. EGyszerűen csak adódott és én éltem vele. Normális körülmények között valószínűleg hidegen hagyott volna, nem kerestem én soha a félrekefélést. De most itt mindenen elgondolkoztam, hogy így vajon meddig fog működni a közös élet, hogy vállalhatnék gyermeket, ha a párom hajlamos felelőtlenkedni. Bűntudatom nincs, mert érzelmileg semmit nem jelentett. Mégis sokat agyalok ezen, hogy Megérdemelte? Gyenge vagyok?


2015. febr. 18. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem vagy k**va, csak egy csalfa, nyomoronc pic*a. A helyett, hogy elhagytad volna a barátodat, aki szart a világra, inkább félrekúrtál. Kiegészítitek egymást, mert egyikőtök sem jobb a másiknál.
2015. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Igen,gyenge.

Minek vagy egyáltalán vele?

2015. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a pasi jobb lett volna akivel lefeküdtél,mint a barátod.Mármint kapcsolat céljából.
2015. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen "férfivel" nem is nagyon érdemes kezdeni... Úgy gondolom jól tetted... Még ha elmondanád és lelkileg összeomlana..még akkor is több lennél.. undorító pasi az ilyen.. Konkrétan egy nőt lelak.. mintha kap egy jó verdát és utána romokban adja el/vissza...
2015. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 PearlDiver ***** válasza:

A történeted egészen különleges megvilágításba helyezi a hűtlenséget... alapvetően minden esetben elítélem ha valaki megcsalja a párját, de azért vannak helyzetek ahol nem olyan egyszerű a dolog.

Mindenesetre azt gondolom, hogy nem vagytok egymáshoz valók a pároddal, mivel te olyasmit szeretnél amit ő nem tud megnygtatóan biztosítani a számodra (anyagi és lelki biztonság, egzisztencia, felelősség), te pedig probléma esetén lelkifurdalás nélkül fordulsz máshoz.

Vitatkoznék azzal, hogy "semmit nem jelentett", mert attól hogy nem érzel semmit a másik férfi iránt, attól még van ennek jelentése: hogy valami olyat kerestél amit a párodnál nem találtál. És ez gáz. Mármint az, hogy miközben nem oldjátok meg a komoly problémát, mégis együtt maradtok. Ugyanis ha egyszer képes voltál rá, akkor máskor is képes leszel.

Szóval én a helyedben elhagynám - persze a mostani, relatíve rendezett helyzetben ez kissé furább lenne, mindenesetre szerintem elmondhatnád neki a történteket és annak fényében gondolkodhattok a folytatáson.

Kérdésedre válaszolva: igen, megérdemelte mert egy pöts volt, de azt is megérdemelte volna hozzá, hogy akkor és ott szakítsatok. Azt nem érdemli hogy elhitesd vele, így rendben vannak a dolgok.

2015. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

De ez miért a pasi hibája? Te csaltad meg, ha link és szereted, akkor így szereted. Ha nem szereted, akkor meg elhagyod.


De soha és soha nem csalunk meg senkit. Szerintem. Még ha az égből pottyan sem.

2015. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Nos megtörtént, immáron értelme nincsen ezen rágódni.

Ha viszont ennyire gáz a kapcsolatod azon már inkább érdemes elgondolkodnod, hogy menni fog e.


Alapból nem az a baj, hogy szexeltél mással, hanem az, ahogy és amiért!

A problémák megoldásának NEM megoldása egy félre szex, és félrelépés, a kapcsolati gondoknak nem ez az útja! Mindig lesznek gondok, láthatod, hogy ez hosszú távon nem megoldás!


Gyengeséget sem mondanék, mert a kémia ilyen. elveszi az eszedet láttunk már ilyet. Ha el akarod kerülni, akkor máskor előre lásd, hogy baj lesz és akkor ne menj bele amikor még lehet nemet mondani.


A történet amit köré kanyaríntottál az nem más mint önmagadnak mentség keresés, semmi több. Igen, mélyponton a kapcsolatod. Gondolkodj el azon, hogy lehet e menteni, akarod e menteni, érdemes e menteni. És ha igen mentsd.

Ha nem, akkor fejezd be.


Az adódó lehetőség kihasználása amúgy akkor korrekt ha ez egyébként engedélyezve van, nyitott kapcsolatban. (lehet ez neked jobban feküdne a jövőben) Ha belegondolsz sunyultál nem is kicsit. Az pedig nagyon nem szép dolog ám.


Szóval. Ezt a sztorit felejtsd el pillanatnyilag (még ha esélyes, hogy hármasnak amúgy igaza van) tekintsd át a jelenlegi kapcsolatodat, és aszerint dönts, hogy megy e vagy sem.

Én szkeptikus vagyok,hogy menni fog, de neked kell eldönteni.

2015. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A jó döntés az lett volna, ha a párodat előbb kipenderíted. Minek vagy vele? Ez kell neked egy életre? Ha most így áll hozzá ez csak rosszabb lesz.

Egyébként meg ezért r.i.bancok a nők ... Egy félrekúrást simán jogosnak hisznek a maguk részéről, ha belemagyarázhatják, hogy milyen szar éppen nekik.

Tudod korrekten két féle képen lehetett volna csinálni:

1., Kirakod a semmirekellő párod, mert úgy sincs jövője a kapcsolatotoknak és éled az életed, keresel egy rendes embert magad mellé, vagy akár szingliként kalandozol még (attól nem leszel r.i.banc)

2., Ha már úgy döntöttél, hogy a pároddal maradsz, akkor kitartasz mellette és nem csinálsz segget a szádból, nem alázod meg, nem csalod, mert ezzel a tetteddel nem vagy különb tőle.


Valóban igaz, hogy megérdemlitek egymást: egy léhűtő, semmirekellő és egy r.i.banc ... Sok boldogságot és sajnálom a jövendőbeli gyerekeiteket!

2015. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Itt is, egy probléma van. Ez egy általános félreértésből adódik. Nem tartozik egy ember a másik ember felé kötelezettséggel. Felelősséggel tartozik, nem kötelezettséggel! A házasság szövetsége, a szövetségre való törekvés, ami tönkreteszi a kapcsolatot. A szerelem nem szövetség. Szövetséget félelemből alakítunk, de közben szerelemnek akarjuk megélni, a kettő egyben nem megy. Ha igazán szerelmes vagy, nem törődsz vele, hogy mennyit adsz.
2015. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
..folyt. A szövetség anyagi okokból alakul ki, nem szerelemből. Légy bátor és vállalj felelősséget magadért!
2015. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!