Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek logikus ugyanazt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek logikus ugyanazt elvárni a másiktól mint magunktól?

Figyelt kérdés

23 évesen még nem sikerült igazán megfelelő partnert találnom, pedig nem hiszem, hogy túl nagyok lennének az elvárásaim - tekintve, hogy csak olyasmit várok el egy fiútól, amit én is teljesítek, és fordítva: olyat senki nem várhat el tőlem, amire ő maga nem hajlandó.

én például a következőket várom el a jelölttől (miután ezek rám is igazak): legyen vékony, egy nagyon kicsit izmos, legalább átlagosan szép arccal, ápolt, lojális, 160-180 cm magas (én 170 vagyok), legyen munkája, egyenlően ossza meg velem a házimunkát.

amit nem szeretném hogy elvárjanak: gyerekvállalás, buliba járás, sminkelés


szuper lenne ha együtt tudnánk konditerembe/focizni/úszni járni és konzolozni, de a hobbija mindenkinek lehet más..


kommenteket várok, üzeneteket nem kérek.



2015. febr. 18. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy 16 centis erekciót nem várnék el egy nőtől, magamtól viszont igen. Szerintem ezzel mindent megmagyaráztam.
2015. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem magyaráztál meg semmit, csak kiforgattad a kérdést. de hozzád hasonló gyengébbek kedvéért akkor leírom a nyilvánvalót, hogy igen, azt kivételesen elvárhatják tőlem hogy magyar nyelvi értelemben vett női testem legyen, ezért cserébe várom el, hogy magyar nyelvi értelemben vett férfi teste legyen az illetőnek.
2015. febr. 18. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem logika, hanem egyszerűen neked az ilyen szempontból hozzád hasonló férfiak tetszenek.
2015. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ekvinitus válasza:
A viselkedésbeli elvárásaidban a magad és partneredre vonatkozóan megkövetelt ekvivalencia teljes mértékben elfogadható. Egyrészt biztosítod hogy nem vársz többet tőle mint magadtól, az az nem akarsz uralkodni felette, másrészt előre kijelented hogy csak olyan partnerkapcsolatot tudsz elfogadni amelyikben te sosem leszel egy másodlagos irányított szereplő. Egy valamit kihagytál az igénymegjelölésből! Azt hogy legyen olyan intelligens mint te. Bár ezt nyílván azért maradt ki mert nem akartad hogy valamiféle nagyképűséget érezzenek akik olvassák. Nekem az a véleményem ezt is jelölni kell. Mégpedig úgy hogy hozzád hasonló iskolai végzettségűekkel szeretnél ismerkedni. Már ha nem érzed sértőnek hogy korrigáltalak.
2015. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!