Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért nem szereti a meglepetéseket?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen meglepetésekre gondolsz?

Nem mindegy, hogy azon lepődök meg, hogy a farkad a vaginám helyett a másik lyukba megy, vagy azon, hogy egy jó vacsorával vársz... :D

2015. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja. :)

Szeretjük, csak nem mindegy, hogy milyen formában.

2015. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányok én szivesen okozok nektek kellemes meglepetést is. Csak,hogy lássátok léteznek még gavallérok 😊
2015. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl. azért nem, mert elég válogatós vagyok mindenben. Ha meglepiből főz, nagy az esélye, hogy nem ízlik, abból meg csak a feszkó van, mert meg is mondom. Ha vesz valamit, detto. Legyen az akár ruha, ékszer, bármi. Ha programot talál ki, hogy márpedig öltözzek és megyünk, mert meglepetése van, akkor is, ha épp nincs kedvem kimozdulni, akkor csak nyűglődök. De én ezt tisztázni szoktam a pasikkal, szóval nem is lepnek meg sosem szerencsére. Nehéz nekem örömöt okozni random dolgokkal, és én nem is tudok jó képet vágni olyanhoz, ami nem tetszik, így jobb ezt elkerülni. A programokat együtt beszéljük meg, ha venni akar nekem valamit, együtt választjuk ki, születésnapomra, karácsonyra utalványt kapok, vagy szintén együtt vesszük meg.
2015. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!