Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez majd helyrehozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez majd helyrehozza a dolgokat?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy barátnőmnek idén Bálint-napkor nem vettem semmit. Ezt eléggé magára vette, csapkodja az ajtót, nem lehet vele beszélni. Én úgy gondolom, ez hülyeség, egy buta nyugati szokás, amit én nem akarok majmolni. Más, random napokon szoktam neki kedveskedni, most épp nem értem rá...

Szóval arra gondoltam, hogy sütök neki egy SZíV ALAKÚ PIZZÁT, mert azt nagyon szereti, hátha megbocsájt. Lenne rajta dupla sajt, mozarella, gomba meg minden finom, amit tudom, hogy szeret. Ma éjfél körül ér haza, dolgozik, gondoltam meglepem, addigra el tudnék készülni.

Szerintetek? Ti mit szólnátok?

(meg gondoltam írok mondok neki mellé egy verset, valami ilyet:


Sütöttem neked pizzát máma,

rendeltem volna, de nincs meg a száma

a sütödének, tehát a séf én lettem,

a cuccokat rá a szívemből szedtem.


Na? Lehet, hogy kicsit alter, amiért a mondat átfut egy fél sorral következő sorba. Meg nem tudom, hogy az utolsó szó a "szedtem", vagy a "téptem" legyen...? Mit gondoltok? A téptem az olyan intenzívebb, olaszosabb, szenvedélyesebb.



26f


2015. febr. 18. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz túl nehéz étel a pizza olyan későn? Amúgy kedves, meg jó ötlet, én a magam részéről a verset nem erőltetném, de hát te ismered a párodat, hogy mennyire lesz fáradt hozzá.
2015. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont, hogy a vers tetszik.

Egy-egy pohár behűtött borral még romantikusabb.

25L

2015. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajra te ifju József Attila, csak nehogy ugy vegezd te is.
2015. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment? Örült neki?
2015. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) A pizzából csak egy kicsi fogyott, nem akart már enni, viszont a vers hatott. Persze ő is tudja, hogy az utolsó sort nem a mély, művészi és szerelmes lelkem tárta elé, hanem pusztán csak az eltúlzott, érzelgős humor.
2015. febr. 19. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!