Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Az imponál vagy nem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az imponál vagy nem, ha egy srác nagyon jól főz, pedig nem szakács?

Figyelt kérdés
Egy nőt kivéve (ő 10-el idősebb nálam) nem volt olyan barátnőm, aki jól főzött volna, sőt, legtöbbjük kifejezetten csapnivaló volt a konyhában. Én meg még a pizzatésztát is magam gyúrom. Sok esetben éreztem, hogy jólesik a lánynak, amikor előálltam egy négyfogásos vacsorával, de ugyanakkor gázosnak is tűnt a viselkedésük. Gáz, vagy nem gáz?

2015. febr. 18. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért vicces, hogy pont egy pizzatészta begyúrását hoztad fel példának amit szinte bárki megtud csinálni.
2015. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem gáz, de én is tudok és szeretek főzni,így nekem az lenne az "elvárás" ,hogy én főzhessek ,és a pasim meg csak néha meglepjen valami finommal.
2015. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az igen ertekelendo dolog, ha a fosztje utan nem hanyok egy hetig, nem kapok etelmergezest, es meg szalmonellat sem!
2015. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Természetesen jó pont, ha a pasi tud főzni, de különösebben nem előny, ahogy az sem hátrány, ha nem tud. Én tudok, imádok is, szívesen csinálom. Exem még egy tükörtojást sem készített életében, nem is akart, és meg is tehette, hogy étteremben egyen, vagy rendeljen bármikor. Így együtt is nagyon sokat jártunk, de persze én is gyakran főztem neki, mert szerette, illetve kellemes borozgatós vacsik alakultak belőle, vagy már főzés közben szex a konyhában, stb. Természetesen egyáltalán nem gáz, ha valaki tud főzni, ahogy szerintem az sem, ha valaki nem, legyen az nő, vagy férfi. Ma már annyi módon meg lehet oldani az étkezést, hogy egyáltalán nincsenek rászorulva az emberek, hogy maguknak főzzenek, és ezzel szerintem semmi probléma. Én szeretem, engem kikapcsol és szórakoztat, nekem mondhatni egy hobbi, egy levezetése a napomnak, indítója a reggelemnek vagy a hétvégémnek. Ezért csinálom, nem azért, mert muszáj.
2015. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

# 4


Amit rendel az ember az nyomába sem ér a házi kosztnak.A kiszállított ételek többsége ízetlen,fűszertelen.Legyen az pizza vagy akár húsleves.

2015. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A pizzatésztát azért hoztam fel példának, mert az egyik kis "konyhalány" meg akart lepni, hogy ő is milyen jól főz, és vette ezt az előre kisütött pizzalapot, meg kent rá ketchup-ot, szalámit, sajtot, oszt kész... És még meg is égette. Nem tudtam jóízűen elfogyasztani, bármennyire is akartam, borzasztó volt... D:
2015. febr. 18. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Tök mindegy mit tudsz főzni nem gáz,sőt nagyon bírom ha egy pasi azt is tud:D
2015. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszene a dolog. Én is nagyon szeretek sütni, főzni, szóval akár ez lehet egy jó kis közös program is! :))
2015. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én tudok és szeretek is főzni, de ennek ellenére nekem kifejezetten tetszik ha a férfi sincs elveszve a konyhában, netalántán néha meg is lep pl egy általa készített vacsival vagy hasonló. :)
2015. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5: tudni kell rendelni, az az igazság. Én is lőttem már mellé, de mára kitapasztaltam, honnan érdemes rendelni. Igaz, hogy nem is menza árkategóriában gondolkodom, hanem a minőséget megfizetem. Egyébként pl. ha már a pizzánál vagyunk. Én is szoktam készíteni házilag, de a kedvenc pizzériáimat soha nem fogom utolérni, és őszintén szólva sokszor inkább van kedvem beülni egy hangulatos kis helyre, mint nekiállni dagasztani. Szóval én attól függetlenül, hogy tudok főzni, szeretek is, és jól is csinálom, rendszeresen rendelek is és étteremben is eszek. Sosincs az ételekkel problémám, nagy ritkán kiszállításkor előfordul, hogy hidegen kapom meg az ételt, de ez is nagyon elenyésző. De mondom, itt nem az 700 forintos menükre és a 990-es pizzákra kell gondolni. Valóban, ezeknél már akadhat gond a minőséggel.
2015. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!