Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég hülye helyzetben vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hülye helyzetben vagyok, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel, közös edzésekre járok. Jóban lettünk nagyon, és kezdünk összemelegedni. Én 20 éves vagyok ő 18. Mindketten elvált szülők gyerekei vagyunk. Az édesanyám újra férjhez fog menni, eddig annyit tudtam a leendő férjéről, hogy létezik és hogy van egy majdnem velem egyidős gyereke (ezen kívül semmit). Előző hétvégén bemutatott a férfinak aki elhozta a gyerekét is. Na ekkor jött a hideg zuhany... Ő annak a lánynak az apja akivel szeretném ha komolyabbra fordulna... Azóta ezen rágódom, hogy mi is legyen...


Trollok kíméljenek, valós a probléma és nem igazán tudom hogyan kezeljem most a lányt.


2015. febr. 18. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy kezeld, ahogy eddig.

Ti nem vagytok vérrokonok. Bár, ha össze bútoroztok és nem jön össze a dolog, akkor kissé kínos is lehet. Viszont elmúltál 20 éves és a lány is nagykorú. Nem feltétlen kell nektek sokáig egy fedél alatt laknotok, ha nem jön össze.

Nyugi! Csak úgy, ahogy eddig.

2015. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Ez mi a f a s z ért probléma??????


Hajrá! Verd be neki! Nem trollkodás, komolyan mondom. Legjobb. Ja csak akkor ne tedd ,ha csak meghúzni akarod. vagyis mondd el neki őszintén ,hogy csak meghúznád. ha meg járnál vele, hajrá!

2015. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sors jól kiszúrt veletek.

Viszont nincs rokoni kapcsolat köztetek,így igazságtalan lenne ha emiatt ti "nem jöhetnétek " össze ha úgy alakul.

Szòval szerintem ne akadályozzon ez a dolog.

2015. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lány 5 évfolyamos gimibe jár, nekem pedig még a bsc-ből van még egy évem. A szüleink szeretnének összeköltözni, így még egy évig biztosan egy fedél alatt fogunk élni. Én komolyan gondoltam vele a dolgot, nem csak futó kalandot szeretnék.
2015. febr. 18. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem problema. Egyik baratnomnek is az exe a feltesoja. Am elobb lettek testverek, mint barat es baratno.

Sok sikert!

2015. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!