Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnátok a következő helyzethez?

Figyelt kérdés

Nem sokára a párommal egy nagyobb lakásba fogunk költözni (3 szoba - ebbe beletartozik a nappali is, külföldön élünk) és végre kényelmesen elférnénk.

Igen ám, de a párom egy barátja/haverja írt neki, hogy megoldható lenne-e, hogy tőlünk az egyik szobát bérbe vegye. Persze csak "átmenetileg", amíg nem találna albérletet. Ez az átmeneti idő lényegében nyárig tartana (hogy a nyár, mit takar nem részletezte a srác). Így lehet "csak" 3 hónap és lehet 6 hónap.

Hát bevallom, nem lelkesedtem az ötlettől, hogy hozzánk költözzön, mert még mi sem költöztünk át és "be sem laktuk" a helyet.

Ő persze, mármint párom, azt írta - beleegyezésem nélkül -, hogy persze, egy időre odajöhet. Ő sem részletezte ez az idő mennyi.

Ti hogyan viszonyulnátok a dologhoz? Hozzáteszem, a párom nem magyar, ahogy a haverja sem. Mennyi időre engednétek oda a havert, ha odaengednétek már így az elején?


A barátról/haverról csak annyit, hogy sokszor nem találkoztam vele, kb. 1 kezemen meg tudom számolni az alkalmakat. Így igazán nem ismerem, de tudom, hogy megcsalta, csalja a barátnőjét, prostizott is már és volt olyan eset, amikor én Magyarországon voltam, hogy a páromhoz, hajnali 4-kor felcsengetett, hogy aludhat-e nála egy buli után, mert annyira ki van, hogy nem tud az albérletéig elutazni.


Igazából azt sem szeretném, ha párom azt venné le, hogy nem szeretem a barátját, vagy hogy egy p***a vagyok, aki nem engedi meg, vagy nem egyezik bele. Tény, nem örülnék neki, mert mindenkinek totálisan új lesz a helyzet, új lakás, új környék, új szomszédok, új napirend stb.


Szóval ti mit csinálnátok? Odaengednétek, ha igen mennyi időre? Ha nem, miért? Hogyan magyaráznátok el a párotoknak mindezt?


Köszi a válaszokat előre is!


2015. febr. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért költöztök át, hogy kettesben együtt legyetek egy nagyobb térben. Ha valaki egyből le is foglalja azt a helyet, ahol ti lennétek, akkor eleve semmi értelme elköltözni.
2015. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is kulfoldon vagyok.Szobat talalni nagyon nehez,szoval en engednem de megmondanam,hogy atmenetileg ugyhogy folyamatosan keresnie kell a szobat.Talan ez lenne a legjobb.
2015. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt, ahol mi élünk viszonylag könnyű a szoba/albérlet keresés. Az más tészta, hogy mennyi (De még így is kap támogatást az ember az államtól).

Szóval ez nem akadály. Illetve azt sem értem, hogy még a srác egy másik városban van, a barátnőjével és csak március elején jön vissza, miért nem keres már most egy lakást. Sőt, mi is segítünk neki, mert a mostani lakóhelyünk szerinti koordinátort is megkérdeztük és kértük legyen résen a párom barátja miatt.

2015. febr. 18. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se örülnék neki,ha odaköltözne a haver.Meg amiket leírtál róla,nem szimpatikus.Meg olyan,mintha kihasználná a párodat.Mond meg neki,hogy ez nem jó ötlet,hogy odaköltözteti haverját.
2015. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ö sem szeretne tulzottan, nem örul neki, ezert is probålunk segiteni neki, hogy mielöbb legyen alberlete es ne kelljen hotelt nyitni. De igy is ugy nez ki pår napra, max.egy hetre be kell fogadnunk
2015. febr. 22. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!