Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bffem, de bevallottuk egymásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bffem, de bevallottuk egymásnak, vagyis már tudtuk egy ideje, hogy vonzódunk egymás iránt. Mit tegyek? Én 16F ő 16L

Figyelt kérdés
Szóval full átlagosak vagyunk a mindennapokban ,osztálytársam elvagyunk beszélgetünk ,de ha kettesben vagyunk és senki sem lát egymásnak esünk csók meg valójában minden. Nem tudom ez így hosszú távon menni fog-e vagy sem :/ nem akarom elveszíteni.

2015. febr. 18. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb barát szót nem tudtad volna leírni?
2015. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsánat ,megfertőztek ezzel a kiváló szlenggel.
2015. febr. 18. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak tedd amit szeretnél ösztönösen. Ellenállni felesleges. Én összejöttem a legjobb barátommal, és nem bántam meg.
2015. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akar járni már kérdeztem ,ez csak ilyen nem tudom mi...
2015. febr. 18. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akar? Az én barátnőm se akart, mert félt, hogy elveszít. Kitartóan próbálkoztam, és végülis sikerült.
2015. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!