Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss szerelmibánat, ti meddig szenvedtetek?

Figyelt kérdés
40-es férfi,ha lehet akkor nem tinédzserek válaszát várom!Köszönöm

2015. febr. 18. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

hmm..én nem érzem magam annak...tehát....

azt se tudom mikor lett vége..mert azóta teljesen megőrültem...de kb olyan 4-5 hónapja lehet, hogy vége lett..és még fogalmazni se nagyon tudok, na nem mintha előtte tudtam volna, e még szenvedek, mert kib*szottul fáj...ilyen..csontig hatoló éles üres fájdalom..

22f

2015. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha 40-es vagy, akkor csak annyit mondok el, hogy manapság a gyerekek, igen a gyerekek (6-dik általános iskolások) dugnak, berugnak, stb, ez alap... :-)


Nos aki így szocializálódik, az hamar kiheveri a szerelmi bánatát, ami valójában nem szerelem...


Viszont a Te korosztályodnak még volt gyerekszobája, szerető szülei, egészen más értékekkel szocializálódtál, többek között, hogy tiszteld a nőket...


...nos és ez manapság qrva nagy hiba! :-)


Innen nézve kiszámíthatatlan hogy meddig fogsz szenvedni...

2015. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te harmincas nő, vagy tizenéves lányka vagy?
2015. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kétszer voltam nagyon szerelmes. Az elsőt 8 hónap múlva tudtam elengedni.

A másodikat: borzasztó nehéz. De ha arra gondolok, hogy én mindent megtettem érte, ő meg a kisujját nm tudja mozdítani (így érzem), akkor kár erőltetni. 2,5 héttel ezelőtt nagyon rossz volt. Nem tudtam volna elviselni, ha nem láthatom többet. Most, tegnap és ma beszéltünk róla, hogy talán két hónap múlva találkozunk, de lehet, hogy sosem. Józan ésszel belátva könnyebb.

2015. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor nagyon szerelmes voltam akkor kb 1 évig, még az új kapcsolatom elején is sokat gondoltam rá, kb 1 évig.

29/F

2015. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!