Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk, tudnátok segíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, tudnátok segíteni? 16éves lány vagyok. A barátom 17. Hasonló korombeli csajok, fiúk, hogy szeretitek, ha egy lány megcsókol?

Figyelt kérdés

Mivel mindíg olyan egygorma a csókunk, szeretnék javítani rajta. Valahogy úgy, hogyha megcsókolom, akkor ne bírja abbahagyni. Lehetséges ez?

Létszii normális válaszokat, gyorsan.

Köszi!!


2015. febr. 19. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne a technikára koncentrálj, mert az jön magától, hanem csak éld bele magad!

F/27

2015. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első: neked nagyon köszönöm.
2015. febr. 19. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek.

Valószínüleg ha a technikára figyelsz elrontod az egészet , mert túlságosan is akarod.Szerintem ha beleéled magad - átadod magad az érzésnek - akkor a barátod se fogja tudni abbahagyni , mert érezni fogja , hogy milyen szenvedélyes vagy! :)

2015. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Jó látnii hogy vannak még értelmes emberek itt.

2015. febr. 19. 10:39
 5/6 anonim válasza:

CSatlakozom az előttem szólókhoz. Nem a technika a lényeg. A csók (mint sok más is) kifejezi azt a kapcsolatot, ami köztetek van. Nem biztos, hogy cél az, hogy ne bírja abbahagyni. Fontosabb, hogy őszinte legyen, mint hogy technikás.


Amit a filmekben látsz/hallasz erről, az meg baromság, egy műanyag világ.


Szurkolok nektek, ne aggódj!

2015. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2015. febr. 19. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!