Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőttek között mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttek között mennyire gyors a közeledés?

Figyelt kérdés

40 fölött kicsivel, elvált érett felnőttek a megismerkedés után mennyi idővel fekszenek le, mennyire tudnak gyorsan közelíteni?

Vagy mennyire jellemző, hogy hetekig csak futkossák a köröket és semmi testi közeledés?


2015. febr. 19. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Első randin, max. második. Mindketten tudjuk, hogy erről szól, ezért ismerkedünk, minek futni a köröket?

(40-es elvált férfi)

2015. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40 fölött már minden gyorsabban megy,nekem ez a tapasztalatom.
2015. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem már 30 körül is
2015. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. randi.


Van aki szégyenlősebb,

van aki egyszerűen így teszi érdekessé magát,

sokan vannak akik határozottan tudják,hogy akarják-e a pasit vagy mégsem...

Testvéremnek most olyan nője van aki az udvarolgatást élvezi.. persze sejti, hogy nincs egyedül, ha november óta húzza, de nem érdekli, neki fontos hogy bókoljanak, foglalkozzanak vele (a meghívásokat viszonozza, ő is kedveskedik apró dolgokkal, tehát egálban vannak.)

2015. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Igen vannak ilyen nők akik élvezik ha udvarolnak nekik. Nekem egyszer volt ilyenben részem , köszönöm még egyszer nem kérek belőle. Remélem azért szex van köztük ...
2015. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!