Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy úgy éreztétek, hogy a párotok egy kicsit sok? Nem akartad őt elveszíteni, nincs harmadik a láthatáron. Egyszerűen úgy érezted egy ideig ne beszéljetek, ne találkozzatok.

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, de nekem éber hallucinációim vannak. talán a párom is egy közülük, hmm...
2015. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:

Ha minden nap együtt vagytok,akkor lehet ilyen.

Néha nem baj,ha egy kicsit egyedül akarsz penni.

2015. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2.

[link]

2015. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, de el tudom képzelni, hogy sokan érezhetnek így. Évekig járnak, húzzák-halogatják az összeköltözést is, aztán valahogy úgy már más, amikor többet vannak együtt és túl sok, hiszen nem ahhoz szoktak.
2015. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan így érzek a csajommal kapcsolatban.
2015. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mióta együtt élünk néha, de remélem a helyzet javul, ha eltudnunk menni innen, az mégis másabb lesz.
2015. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ilyen szerintem minden kapcsolatban megesik egyszer minimum :D szerintem normális, ha érzel ilyet. főleg ha együtt is éltek :D velem is volt már ilyen, mi együtt élünk :D kicsit vágyok néha szabad térre. barátnőzni meg ilyenek... :D
2015. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Éreztem, de nálam ez el sem múlt, szóval mindig szakítottam. Bár tény, hogy az az érzés sem volt bennem már olyankor, hogy nem akartam elveszíteni. Teljesen mindegy volt, de ha választani kellett, inkább nélküle, mint vele.
2015. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Néha, ha szrabb napjaim vannak, akkor igen. Mivel együtt élünk, ez nem megoldható, de akkor kicsit visszavonulok - zene, könyv. Persze, beszélgetünk is, meg érintések-csókok, de amúgy nem e világon élek.


Pár nap alatt lecseng, és utána: "úristen, én komolyan ilyen voltam?!". :D

2015. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!