Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok 2 fiu kozott valaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok 2 fiu kozott valasztani. Mit tegyek? /16

Figyelt kérdés

Jelenleg van baratom.17eves

Szeretem,de mar nem erzem aztamit fel evvel ezelott.Nagyon jol megvagyunk meg mindig.Nevetunk,hulyeskedunk.Mindent amit szeretnek megkapok tole ill.a szuleitol.De boldognak megsem mondanam magam.

Egy evvel a jelenlegi baratom elott megismerkedtem egy fiuval.21eves

Mindig is oda voltam erte az elso pillantastol.Gyakran gondolkoztam olyanon hogy sosem leszek neki eleg jo.Par napja kiderult hogy tetszem neki es megbanta h a megismerkedesunkkor nem hajtott ram.A korkulombseg nem szamitt.

Amikor vele vagyok boldog vagyok.Eddig mint baratok nem beszelgettunk sokat,de mar az boldogga tesz ha latom ot mosolyogni.

Visszaterve a jelenlegi baratomhoz...erzem,tudom h nagyon szeret es h melydepresszioba zuhanna h elhagynam.Tegyuk hozza hogy vele lakom iskola ugy miatt.


2015. febr. 19. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha vele laksz, akkor inkább megpróbálhatnád felpezsdíteni a kapcsolatotokat valamivel.
2015. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáljátok, a kapcsolatot feldobni programokkal.

De nem lennék szegény fiú helyében, hogy ilyen kétségeid vannaka akpcsolatotok felől :/

2015. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy szabály ha van egy jobb a sz*arabikat mindig dobni kell. Ha nem tudtok változtatni , a párkapcsolatokon nem tudjátok fel dobni. Akkor gondolkozz el hogy neked ki is kell először javítani kell mielőtt el dobod. De az hogy a párod mindent meg ad neked , hát szerintem az elég nagy hiba. Már mint nem arról van szó , hogy ha valakit szeretünk ne adjunk meg neki mindent. Csak tudod a lányok , általában az ilyen férfiakba nem nagyon szerelmesek.
2015. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

~hikary

...mindig is szerettem a masik fiut

A jelenlegi baratom pedig nagyon gyerekes es nem lehet vele semmit megbeszelni

2015. febr. 19. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igazán szeretnéd a jelenlegi párodat, nem is gondolkoznál ilyesmin. Az, hogy jól elvagytok, nevettek, a srác gyerekes, ez inkább lehet egy barátság talán.

Ha a másik az, akire mindig is vágytál, akkor elõbb utóbb nem fogsz tudni ellenállni...viszont arròl meg kéne gyõzõdni, mennyire komolyak a másik srác szándékai...csak szexet akar, vagy komoly kapcsolatot? Mert egy kalandért nem éri meg feláldozni a kapcsolatod.

2015. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a jelenlegivel.Lehet ha a màsik srác csak ki akar használni az ilyenekre millio példa van
2015. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

~hikary

Mindenkepp utanna jarok h milyenek a szandekai .

Bar nem hinnem h csak szexualis kapcsolatot akar,hisz 1eve a barati koromet bovitti es elegge ismerem.

O meg sose hazudott nekem es mindig oszinte.De azt o maga bevallotta h ido kell neki.

En ezt megertem

2015. febr. 19. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!