Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem értem. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Miért történik ez folyamatosan?

Figyelt kérdés
Adott egy intelligens, kedves, normális, értelmes lány, aki szerintem jól is néz ki. Hogy van az, hogy egy igazi tahó, bunkó, üresfejű szerencsétlennel áll össze? Nem csak egyszeri eset ez, és tényleg nem értem. Rengeteg ilyen lányról tudok az ismerősi körömben is, pedig én azt hittem, hogy az értelmesebb csajok nem ezekre a fazonokra buknak, de kezdem átértékelni magamban. Nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

2015. febr. 19. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
úgyan ez! ezért lettem én is bunkó velük! a kedvességemel mindig csak legyünk haverok lett belőle! aztán nekem panaszkodik hogy a pasija mekkora 1 paraszt! -.-
2015. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Az az üresfejű szerencsétlen valamit jobban tud mint te... talán mégse üresfejű,mégse szerencsétlen ?
2015. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
egyetértek az 1.-al mert nálam is tetszik 1 lány és az egyik osztálytársam úgy bánt vele mint 1 tárggyal csak megfogta, vitte és már is szerelmes belé pedig még paraszt is volt vele idézem,,a lányokat már húzni kell a földön'' ez normális ???
2015. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Mert ettől nedvesedik a punci. Evolúció és a többi...
2015. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2.: De igen. Ez nem csak 1 emberen múlik. Meg aztán hosszú távon nem is maradnak meg...
2015. febr. 19. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
2/3 igen jobban tudja alázni őket! de a nők ezt élvezik aki hazudik hogy nem az csak nem meri kimondani! fiúk legyetek gátlástalan bunkók a nőkkel !
2015. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!