Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csunya vagyok miért néznek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csunya vagyok miért néznek ki emiatt mások?

Figyelt kérdés

Nekem egy egyszerű haveri társaságba nehéz beileszkedni emiatt,de ha az megvan akor tiszta a terep a hülyeség felé.Sok haverom van,de történt egyszer a buszon hogy egy csoport hülyének titulált abbol kifolyolag hogy a buszon mikor kérdeztem szabad e a hely a hülyegyerek olyan halkan válaszolt hogy féreértettem mit mondott.....És végén hülyének meg fogyatékosnak néztek.2honapra az esetre látták hogy egy haveri társaságban vagyok épp,és akor esett le nekik hogy nem vagyok fogyatékos.

Enyire parasztok hogy lehetnek!Kibeszélték maguk között a buszon (persze süket nemvagyok)hangosan:itt a haverod.Persze gunyosan.

Szeretnék végre végetvetni ennek.Olyanért ne illeszkegyek már be nehezen,amiröl nem én tehetek.Magamon nem tudok változtatni(a külsőmön),de a ti belsőtökön lehetne.

Nekem csak a külsömel van baj,meg pár sebvan a lelkemen amik begyogyulnak idővel.De nemtunátok a mocskos pof@tokbol viszavenni

NAGYON VISZAKÉNE.Alapbol hazagyűlölő vagyok.


2015. febr. 19. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben most mi is a kérdés?
2015. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feketén szedve! A betűk
2015. febr. 19. 18:41
 3/5 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Szerintem értelmi fogyatékos vagy.
2015. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meglepődtek, hogy tényleg fogyatékos vagy.
2015. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd vissza nekik!
2016. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!