Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz rákérdezni a páromnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz rákérdezni a páromnál az anyagi helyzetére?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Nem dolgozik, csak néhány alkalmi munkája van, de egyébként a szüleivel él még. Azonban folyton furikáztat, eljárkálunk mindenfelé a kocsijával, gondolom nem ingyen van a benzin... Gáz lenne megkérdezni, hogy miből telik neki erre? Vagyis hogy honnan van pénze?

19/L


2015. febr. 21. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Anyagias nők
2015. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Igen, gáz! Semmi közöd hozzá szerintem, hogy honnan van neki pénze erre!

Ráadásul még csak 2 hónapja vagytok együtt!

Igazán érdekelhetne más, mint ez!

2015. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valoszinu, hogy a szuleitol. Es igen, talan illetlenseg megkerdezni, de ha fontosnak tartod ezt tudni, kerdezd.
2015. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
esetleg ne engedd neki , hogy furikázzon minden felé ! Honnan van pénze semmi közöd hozzá még ha durvának is tűnik!egyébként a szüleitől van pénze!
2015. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szüleivel él -> lehet támogatják is.
2015. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alkalmi munkákból többet kerestem, mint fix bérrel. Lehet, hogy arra nincs elég pénze, hogy elköltözzön belőle, de ha szüleivel él, akkor egyáltalán nem biztos, hogy kevés.
2015. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De gáz vagy kerdezo. Ez szamit? Akkor meg, ha nem vinne ide-oda, az lenne a baj.
2015. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szivessêget tehetnél neki azza hogy elhagyod!
2015. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát észrevétlenül meg lehet kérdezni...

- Említetted, hogy alkalmi munkákat vállalsz? Mégis milyeneket?

- ...

- És amúgy jól fizet? Én is gondolkodtam rajta hogy szabadidőmben néha dolgoznék valamit. Min keresztül csinálod? Diákszervezet?


Szerintem ha együtt vagytok ez nem akkora hadititok. Én is tudom hogy a barátom miket dolgozik és mennyit keres. Ő is tudja én mennyit keresek

2015. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ááá, majd ráérsz az esküvő után megtudni, amikor majd az apja helyett tőled kér több tíz-/százezer forintot erre-arra és ha rákérdeznél, hogy mire, akkor majd felháborodik, hogy ne számoltasd el, ha nem tudsz adni, akkor meg az lesz a baj. :)
2015. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!