Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a drog probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a drog probléma rámegy a kapcsolatomra most mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Mindketten eldöntöttük 2 hónapja h letesszük én azóta tiszta vok ő nem bírta... és megmondtam neki nem akarom látni beszívva mert akk én is visszaesek.

Meg az orvos is mondta nekem h kerüljem a régi embereket mert visszaszívnak és kerülöm őket de a barátom is abban a társaságban van és ezek miatt egyre ritkábban talizunk egyre kevésbé érdeklem és ha talizunk is nemtom tiszta gyökér lett furán viselkedik régen nem volt ien bunkó.

És félek h elvesztem és kb még ő az egyetlen ember akire nagyjábol számíthatok (a szüleimre sem) csak ő van nekem nélküle tök egyedül vok a világban és naon szeretem nem bírnám elveszteni :( De tiszta akarok maradni mert normális életet akarok!! Ezt eldöntöttem! De se így nem jó se úgy mert nélküle nemtom van-e értelme az egésznek :(

És nemtom h mit csináljak tegnap is átjött rá akart beszélni h egy alkalomtól még nem esek vissza stb és h vegyünk (sztem nem volt pénze de hát nekem se) és naon mérges lettem ordibáltam vele káromkodtam csúnya dolgokat mondtam meg h menjen el innen... és el is ment de megbántam amit mondtam de most meg nem veszi fel a telefont nem akar beszélni velem...

Nem tudom mit tegyek nem jó ez sehogy se se így se úgy :( Légyszi írjatok segítsetek úgy érzem nem bírom eldönteni mi legyen.



2015. febr. 21. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Dobd ki a pi..ába a hülyét.

Majd lesz más akihez ragaszkodni fogsz, és akit szeretni fogsz.

De ha tényleg le akarsz szokni akkor zavard el a faszit ha folyton ezzel nyaggat!

Persze nehéz lesz, de rá kell jönnöd hogy semmi sem egyszerű az életben!

2015. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Többet ne keresd, ne vedd fel a telefont, ha ő keres, ne állj vele szóba. Majd lesz más, új barátok, új szerelmek, most új életet kezdesz, engedd el a régit.
2015. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezt erőltetni főleg ha ő nem akarja.(mellesleg miféle szerről van szó?)
2015. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem kene vele maradnod. Tul kell lepned a drogos eleteden, aminek o is az resze volt, es ha o nem teszi le, akkor rajta is, mert csak visszarant, nem hagyja, hogy elerd a celod. Elhiszem, hogy nehez, de muszaj meglepned ezt, ha o nem segit. Ha a kapcsolatod emiatt romlott meg a szuleiddel akkor beszelj veluk, mond el a terveidet, hogy mar egy ideje nem szivsz es, hogy ebben jol esne a tamogatasuk. Nem vagy egyedul. A szulok mindig ott lesznek, ha a gyerekuknek segitseg kell. Ha a baratod meg nem segit hagyd ott. Nala ezerszer jobbat talalhatsz, aki meg talan segit is labra allni. Sok sikert, remelem, hogy sikerul :)
2015. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kokain főleg
2015. febr. 21. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Fú akkor tényleg dobd a francba a srácot minnél előbb!

Mert azt biztos nem könnyű letenni, és ha elhatároztad magad akkor tudod mit kell tenned, csak megerősítésre vársz itt gondolom.

2015. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A szüleim nem foglalkoznak velem az bukta.


Nem tudom mit tegyek, igazából azt szereteném ha ő is abbahagyná és egymást tudnánk segíteni de nem láncolhatom meg :(

2015. febr. 21. 11:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért akarod annyira azt a faszit?

Biztos találsz majd mást, nem fogja úgysem abba hagyni a kedvedért!

Ha ő nem dönt úgy magától akkor nem fogod tudni rávenni.

Tényleg felejtsd el, mert nem fogsz kitartani ha vele maradsz!!!

2015. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne akard annyira , mert akkor én látóm függni fogsz tőle. Nincs akire támaszkodj , ennek így nem lesz jó vége hidd el nekem. A fűre nem lehet rá szokni , én is szívtam még is évek múltán le raktam. Csak el kellene magát , határozni tudod minden fejben dől el. Ha pedig kokaint is tól az már elég vészes. Azt mondom neked , menjetek el orvoshoz majd ő segíteni fog a barátodon. Kokain az kemény függőséget okoz.
2015. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!