Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit szólna ahhoz, ha 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szólna ahhoz, ha 20 évesen 12-13 éves barátnőm lenne?

Figyelt kérdés
azért a lánnyal nem feküdnék le,nem bántanám.nagyon szeretném őt.

2015. febr. 21. 12:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Más is szokott örökbe fogadni gyerekeket, csak azok általában jóval fiatalabbak.
2015. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 opened paradise ***** válasza:
87%
Általánosba vinni a barátnődet kocsival,az nem épp "menő".
2015. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Pedobear is back..


Ha 20 évesen el tudod képzelni, hogy egy 12-13 éves kislány a barátnőd illetve erre is vágysz, akkor te vagy pedofil vagy vagy szellemileg visszamaradott.

2015. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
szánalmas
2015. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Én semmit nem szólnék, mert nem ismerlek és ezért nem nagyon érdekel, hogy mit kezdesz az életeddel.
2015. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Semmit mert,nem ismerlek:)

De írj privit és Ott elmesélheted meg segítek ha tudok.:)

2015. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Van nálunk is egy hasonló egy 20 éves pali egy 13 éves nővel. Nekem igazából semmi próblémám nincs vele. De biztos nem nézik jó szemel. Azt ugye tudod hogy nem feküdhetsz le vele? Szerintem ha tényleg annyira szereted várj egy pár évet. Legalább még 14 éves lesz onnan már saját döntéseket tud hozni , ott már le is feküdhetek. Okosan ember ez miatt börtönt is kaphatsz. Ott tudod mit csinálnak egy pedoval? Jól seggbe fognak rakni , ott aztán neked survival napok lesznek. Mert a pedokat utálják a legjobban.
2015. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7. Nővel bocsi kis lánnyal.*
2015. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A kérdésem alatt,ott van a jellemzés. Tisztában vagyok a törvény dolgokkal,soha nem vinném ágyba és nem is akarom 18 éves koráig,nem arra kell nekem,hanem boldog pár kapcsolatra
2015. febr. 21. 12:45
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Egy 12-13 éves lánynak leginkább azzal adod meg a boldog párkapcsolatot, ha hagyod élni, társaságba járni, ismerkedni, magától megtapasztalni a dolgokat, nem pedig védelmezed és burokban "neveled", segge alá tolsz mindent, hogy képtelen legyen egyedül megkenni egy pirítóst is.
2015. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!