Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányk, nektek az a fontosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányk, nektek az a fontosabb, hogy határozott legyen a srác, akivel vagytok vagy, hogy kellően gyengéd legyen?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
A gyengédség nem érdekli őket, sőt hátrány, legyen határozott, bunkó, alfahím.
2015. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Határozottság , önbizalom a fontos. Nem kell hogy bunkó legyél velük , maradj kedves de azt se vidd túlzásba. Nem kell hogy alfahim legyél , csak tud meg védeni.
2015. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mint az okos lány a Mátyás királyos mesében, ez is, az is , ez se. az se. :-)
2015. febr. 21. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Valahogy vegyítve. Tudjon döntést hozni, de örülök, ha kikéri a véleményem, ha az kettőnkről szól (kivéve ha meglepi)
2015. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem legyen nagyon gyengéd, de "a világgal szemben" határozott. Ennyi.
2015. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minket tulajdonsag fontos.En ugy vagyok vele, hogy szeretem ha egy fiu hatarozott. De ugyanakkor a gyengedseg is fontos, hogy figyeljen ram, ismerjen es tudja mivel lehet mosolyt csalni az arcomra, vagy boldogga tenni :)
2015. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem vagy-vagy dolog. Mindkettő hiánya probléma.
2015. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő fontos. Egyik a másik nélkül nekem nem szimpatikus.
2015. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!