Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja nem szeret már de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kataokéja kérdése:

Azt mondja nem szeret már de én még is ennek a jeleit látom? Lehetséges h szeret még csak nem meri bevallani magának?

Figyelt kérdés

A volt barátommal elég jóba lettem. Sokat telefonálunk ölelget csipked stb tehát sokat hülyülünk és sokat vagyunk együtt.

tegnap megkérdezte h szeretem e még mondtam h nem.. de végül is kihuzta belőlem h igen szeretem.

erre azt mondta h ő nem szeret és fogadjam el meg ilyenek. erre elmentem.. ő ofdajött és átölelt azt mondta ez egy baráti ölelés.

aztán amikor ültem a haverjainkkal akkor bele ültetett az ölébe átkarolt,stb.moziba mentünk az osztállyal.. ott is mellém üllt megfogta néha a derekam.. megkérdezte h csokolozunk e .. (Szerintem viccből) aztán szóba jött az a téma h tuti egy szavába kerülne és ujra összejönnék vele. mondtam h nem.. erre ő: akkor fogadjunk 20 ezerbe ha megcsokolsz vagy hagyodh megcsokoljalak én nyertem.. ha semmi ilyen nem lesz akkor te... és elkezdte a kezem puszilgatni az orrát oda dörgölözni hozzám ölelgetni simogatni,egyre jobban közeledett.. ha ránk néztek akkot persze kijelentette h ezt csak a fogadás miatt. és többen megkérdezték h most járunk e? mondta h nem amugy is van barátnője és ez egy fogadás de semmi köze ehez senkinek. és amikor megmondtam neki h tisztában vagyok azzal h nem szeretsz akkor annyit mondott h de te igen. mondtaam h nem.. belenézett a szemembe és azt mondta h a szemeim mindent elárulnak. meg volt egy olyan megjegyzése h mivan ha nem kell a pénzed,aztán elment mert jött a busza. nem értem...


2015. febr. 21. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs más most neki...már nem szerelmes de érez még irántad valamit ami nem elég semmire
2015. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz? Szórakozik veled meg növeli az egóját, hogy sakkban tarthat. Én a helyedben megpróbálnék túllépni rajta, legyél picit büszkébb.

Ha tényleg szeret, elég kisiskolás módon kommunikálja le. Lépj tovább.

2015. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ebből már nem lesz semmi vagy megaláz vagy te alázod meg őt. válaszhatsz melyik a jobb
2015. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!